Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز533
دیروز832
در هفته533
در ماه19448
مجموع21118424

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ مشترک تبريك‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت عيدغدير
در تاريخ 14/04/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«اليوم‌ يئس‌ الذين‌ كفروا من‌ دينكم‌ فلا تخشوهم‌ واخشون‌» (مائده‌ / 5)‏

غدير اقيانوسي‌ است‌ با طوفاني‌ سهمگين‌، با عظمتي‌ بي‌ نظير

غدير اقيانوس‌ است‌ و ساحل‌ اميد آن‌، نويد بخش‌ و آرامش‌ آفرين‌ ودر عينه‌ حال‌ تجليگاه‌ قرون‌ متمادي‌ اعتراض‌ بر حاكميت‌ جور جاهليت‌ و ادامه‌ حكومت‌ عدل‌ نبوي‌ (صلي‌ الله‌ عليه‌ وآله‌) و سپس‌ ساحل‌ زيبا و پر جلال‌ حكومت‌ مهدي‌ موعود (عجل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) غدير رمز و راز حقانيت‌ و سرّ وجوب‌ حكومت‌ اسلامي‌است‌ در همه‌ تاريخ‌.

ملت‌ بزرگوار ايران‌ اكنون‌ در آستانه‌ پانزدهمين‌ قرن‌ از تاريخ‌ اكمال‌ دين‌ و اتمام‌ نعمت‌ الهي‌ و انتصاب‌ و معرفي‌ ولي‌ الله‌ امير مومنان‌ حضرت‌ علي‌ بن‌ ابيطالب‌ (عليه‌ السلام‌) به‌ عنوان‌ امام‌ و هادي‌ ناس‌ بسر مي‌بريم‌ به‌ جاست‌ در همه‌ مساجد، مدارس‌ و مراكز مذهبي‌ اين‌ عيد بزرگ‌ اسلامي‌ را با شكوه‌ هر چه‌ تمامتر برگزار نموده‌ و پژوهشگران‌ و سخنوران‌، حماسه‌ جاودانه‌ غدير را براي‌ تشنگان‌ كوثر بازگو نمايند و چه‌ زيباست‌ كه‌ در اين‌ محافل‌ ضمن‌ تأسي‌ از خصلت‌ حسنه‌ مددرساني‌ حضرت‌ امير (عليه‌السلام‌) به‌ محرومين‌ قلباً و عملاً به‌ ياري‌ زلزله‌ زدگان‌ استانهاي‌ گيلان‌ و زنجان‌ بشتابيم‌ و در كنار دولت‌ جمهوري‌ اسلامي‌ايران‌ كاشانه‌اي‌ براي‌ آنان‌ فراهم‌ آوريم‌.

«جامعه‌ مدرسين‌» و «شوراي‌ مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌» اين‌ عيد سعيد را به‌ محضر مبارك‌ بقية‌الله‌ الاعظم‌ امام‌ زمان‌ (عجل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) و نائب‌ بزرگوارش‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مدظله‌العالي‌ و دولت‌ فداكار و مسلمين‌ جهان‌ بويژه‌ هموطنان‌ گرامي‌ تبريك‌ و تهنيت‌ عرض‌ نموده‌ به‌ همين‌ مناسبت‌ مجلس‌ بزرگداشتي‌ در روز چهارشنبه‌ 18 ذيحجة‌ الحرام‌ 1410 هجري‌ قمري‌ مطابق‌ با 20 تيرماه‌ 69 از ساعت‌ 5 لغايت‌ 5/7 بعدازظهر در مدرسه‌ مباركه‌ فيضيه‌ برگزار مي‌گردد شايسته‌ است‌ سلسله‌ جليله‌ روحانيت‌ معظم‌ و امت‌ حزب‌ الله‌ در اين‌ مجلس‌ حضور بهم‌ رسانند.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
‌ شوراي‌ مديريت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom