Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز352
دیروز1516
در هفته4984
در ماه1868
مجموع231280

بازدید کنندگان برخط

3
Online

قطعنامه ي‌ حوزه ي‌ علميه ي‌ قم‌ به‌ مناسبت‌ برگزاري‌ مجلس‌ بزرگداشت‌ چهلمين‌ روز شهادت‌ حاج‌ آقا مصطفي‌ خميني‌
در تاریخ 1356/09/11


1) بازگشت‌ سريع‌ حضرت‌ آيت‌ الله العظمي‌ قائد بزرگ‌ اسلام‌ امام‌ خميني‌ دام‌ ظله‌.
2) آزادي‌ زندانيان‌ سياسي‌ خاصه‌ حضرت‌ آيت‌ الله طالقاني‌ و حضرات‌ آيت‌ الله منتظري‌.
3) آزادي‌ زندانيان‌ جريانات‌ دانشگاه‌ تهران‌ و جريانهاي‌ مختلف‌ تهران‌.
4) استرداد مدرسه ي‌ فيضيه‌، پايگاه‌ حوزه ي‌ علميه ي‌ قم‌.
5) آزاد كردن‌ بناهاي‌ توقيف‌ شده ي‌ مدارس‌.
6) آزادي‌ اجتماعي‌ و بيان‌ و قلم‌، و رفع‌ منع‌ از منابر وعاظ‌ دانشمند خاصه‌ آقاي‌ فلسفي‌، و رفع‌ سانسور از مطبوعات‌ و كتب‌ و ساير وسايل‌ ارتباط‌ جمعي‌.
7) نظارت‌ و سانسور شديد فيلمهاي‌ سينمايي‌ و تاتر و جشنهاي‌ به‌ اصطلاح‌ هنري‌ و به‌ طور كلي‌ جلوگيري‌ شديد آموزشهاي‌ شهوت‌انگيز.
8) بازگشت‌ مسجد و كتابخانه ي‌ دانشگاه‌ تهران‌.
9) تقبيح‌ و تعقيب‌ عاملان‌ سختگيري‌ نسبت‌ به‌ حجاب‌ دختران‌ دانشجو و جلوگيري‌ از اين‌ گونه‌ اعمال‌ ضد اسلامي‌.
10) تقبيح‌ و توبيخ‌ و تعقيب‌ چماق‌ به‌ دستان‌ مهاجم‌ به‌ مردم‌ بي‌ دفاع‌ و جلوگيري‌ از اين‌ گونه‌ اعمال‌ وحشيانه‌ ـ واقعه ي‌ كرج‌.
11) انحلال‌ گارد دانشگاه‌ و رفع‌ اختناق‌ از دانشگاه‌ و ايجاد محيط‌ آزاد براي‌ تحصيل‌ دانشجويان‌.
12) توجه‌ كامل‌ به‌ وضع‌ ناهنجار كارگران‌ و كشاورزان‌ و زارعين‌ و طبقه ي‌ سوم‌ و چهارم‌ و سعي‌ در احياي‌ كشاورزي‌ و استقلال‌ كامل‌ اقتصادي‌ و قطع‌ ايادي‌ بيگانگان‌ و سرمايه‌ داران‌ بين‌ المللي‌ و عمال‌ داخلي‌ آنها مخصوصاً يهود و فرقه ي‌ ضاله‌ از شريانهاي‌ اقتصادي‌ كشور.
13) قطع‌ كامل‌ همه ي‌ روابط‌ سياسي‌ و اقتصادي‌ و نظامي‌ با دولت‌ ضد اسلامي‌ اسرائيل‌.
14) بازگشت‌ تاريخ‌ رسمي‌ مملكت‌ به‌ دامان‌ پرافتخار اسلام‌ و هجرت‌ رسول‌ اكرم‌.

 اينها بود قسمتي‌ از مطالبي‌ كه‌ دانشمندان‌ روحاني‌ در اين‌ مجلس‌ با شكوه‌ ايراد كردند. اگر چه‌ به‌ دنبال‌ برگزاري‌ اين‌ تظاهرات‌ پرشكوه‌، روزنامه‌هاي‌ رژيم‌ فاسد براي‌ انحراف‌ افكار عمومي‌ به‌ نشر برخي‌ از مواد قطعنامه‌ پرداخته‌، واقعيات‌ را تحريف‌ كردند و به‌ گويندگان‌ محترم‌ اتهاماتي‌ وارد ساختند. ولي‌ بايد بدانند كه‌ ملت‌ مسلمان‌ ايران‌ بيدار شده‌ است‌ و ديگر فريب‌ اين‌ ياوه‌ سراييها را نمي‌خورد. «و سيعلم‌ الذين‌ ظلموا اي‌ منقلب‌ ينقلبون‌»

تكثير از: روحانيون‌ مبارز ايراني‌ خارج‌ از كشور ـ نجف‌ اشرف‌
11/9/1356

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom