Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1581
دیروز1854
در هفته1581
در ماه5196
مجموع436372

بازدید کنندگان برخط

4
Online

قطعنامه ي‌ حوزه ي‌ علميه ي‌ قم‌ به‌ مناسبت‌ برگزاري‌ مجلس‌ بزرگداشت‌ چهلمين‌ روز شهادت‌ حاج‌ آقا مصطفي‌ خميني‌
در تاریخ 1356/09/11


1) بازگشت‌ سريع‌ حضرت‌ آيت‌ الله العظمي‌ قائد بزرگ‌ اسلام‌ امام‌ خميني‌ دام‌ ظله‌.
2) آزادي‌ زندانيان‌ سياسي‌ خاصه‌ حضرت‌ آيت‌ الله طالقاني‌ و حضرات‌ آيت‌ الله منتظري‌.
3) آزادي‌ زندانيان‌ جريانات‌ دانشگاه‌ تهران‌ و جريانهاي‌ مختلف‌ تهران‌.
4) استرداد مدرسه ي‌ فيضيه‌، پايگاه‌ حوزه ي‌ علميه ي‌ قم‌.
5) آزاد كردن‌ بناهاي‌ توقيف‌ شده ي‌ مدارس‌.
6) آزادي‌ اجتماعي‌ و بيان‌ و قلم‌، و رفع‌ منع‌ از منابر وعاظ‌ دانشمند خاصه‌ آقاي‌ فلسفي‌، و رفع‌ سانسور از مطبوعات‌ و كتب‌ و ساير وسايل‌ ارتباط‌ جمعي‌.
7) نظارت‌ و سانسور شديد فيلمهاي‌ سينمايي‌ و تاتر و جشنهاي‌ به‌ اصطلاح‌ هنري‌ و به‌ طور كلي‌ جلوگيري‌ شديد آموزشهاي‌ شهوت‌انگيز.
8) بازگشت‌ مسجد و كتابخانه ي‌ دانشگاه‌ تهران‌.
9) تقبيح‌ و تعقيب‌ عاملان‌ سختگيري‌ نسبت‌ به‌ حجاب‌ دختران‌ دانشجو و جلوگيري‌ از اين‌ گونه‌ اعمال‌ ضد اسلامي‌.
10) تقبيح‌ و توبيخ‌ و تعقيب‌ چماق‌ به‌ دستان‌ مهاجم‌ به‌ مردم‌ بي‌ دفاع‌ و جلوگيري‌ از اين‌ گونه‌ اعمال‌ وحشيانه‌ ـ واقعه ي‌ كرج‌.
11) انحلال‌ گارد دانشگاه‌ و رفع‌ اختناق‌ از دانشگاه‌ و ايجاد محيط‌ آزاد براي‌ تحصيل‌ دانشجويان‌.
12) توجه‌ كامل‌ به‌ وضع‌ ناهنجار كارگران‌ و كشاورزان‌ و زارعين‌ و طبقه ي‌ سوم‌ و چهارم‌ و سعي‌ در احياي‌ كشاورزي‌ و استقلال‌ كامل‌ اقتصادي‌ و قطع‌ ايادي‌ بيگانگان‌ و سرمايه‌ داران‌ بين‌ المللي‌ و عمال‌ داخلي‌ آنها مخصوصاً يهود و فرقه ي‌ ضاله‌ از شريانهاي‌ اقتصادي‌ كشور.
13) قطع‌ كامل‌ همه ي‌ روابط‌ سياسي‌ و اقتصادي‌ و نظامي‌ با دولت‌ ضد اسلامي‌ اسرائيل‌.
14) بازگشت‌ تاريخ‌ رسمي‌ مملكت‌ به‌ دامان‌ پرافتخار اسلام‌ و هجرت‌ رسول‌ اكرم‌.

 اينها بود قسمتي‌ از مطالبي‌ كه‌ دانشمندان‌ روحاني‌ در اين‌ مجلس‌ با شكوه‌ ايراد كردند. اگر چه‌ به‌ دنبال‌ برگزاري‌ اين‌ تظاهرات‌ پرشكوه‌، روزنامه‌هاي‌ رژيم‌ فاسد براي‌ انحراف‌ افكار عمومي‌ به‌ نشر برخي‌ از مواد قطعنامه‌ پرداخته‌، واقعيات‌ را تحريف‌ كردند و به‌ گويندگان‌ محترم‌ اتهاماتي‌ وارد ساختند. ولي‌ بايد بدانند كه‌ ملت‌ مسلمان‌ ايران‌ بيدار شده‌ است‌ و ديگر فريب‌ اين‌ ياوه‌ سراييها را نمي‌خورد. «و سيعلم‌ الذين‌ ظلموا اي‌ منقلب‌ ينقلبون‌»

تكثير از: روحانيون‌ مبارز ايراني‌ خارج‌ از كشور ـ نجف‌ اشرف‌
11/9/1356

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom