01 مهر 1398 ساعت 11:22

مدیرکل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری همایش «بیانیه گام دوم و تمدن نوین اسلامی» در هه فجر امسال خبر داد و به تشریح محورهای این همایش پرداخت.

سرهنگ مهدی کبیری پور، معاون هماهنگ کننده سپاه علی بن ابی طالب(ع)، در نشست تبیین گام دوم انقلاب اسلامی که روز پنجشنبه 27 تیرماه 1398 در موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: برگزاری این نشست در راستای بیانیه گرانقدر گام دوم انقلاب از اهمیت فراوانی برخوردار است. رهبر معظم انقلاب راهبرد آینده انقلاب را برای ما تبیین کرده و ما نیز باید ابعاد مختلف آن را بگشاییم تا بتوانیم در راستای تحقق اهداف و مقاصد این بیانیه گام برداریم.

آیت الله حسینی بوشهری در دیدار اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بر ضرورت ورود اساتید در مسائل مختلف حوزه در جهت پیشرفت هر چه بیشتر حوزه‌های علمیه تأکید و ابراز داشت: نقش و تأثیراساتید در امر تربیت در ابعاد آموزشی و اخلاقی طلاب و فضلا امری واضح و روشن است.

اولین نشست تبیین و ایده‌پردازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ویژه فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی اهل سنت کشور، در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برابر با ٢۴ و ٢۵ تیر ماه 1398 با حضور بیش از ۶۰ نفر از فرهیختگان اهل سنت در سالن جلسات دبیرخانه شورای نمایندگی ولی فقیه در مناطق قومی برگزار گردید.
 

همایش «بیانیه گام دوم بسوی تمدن نوین اسلامی» توسط حوزه های علمیه استان اصفهان در اسفند ماه 1398 برگزار خواهد شد.

 

بالای صفحه