Ayeh

اعضای کنونی

رهنمود

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان، با تأکید بر اینکه شهدا حق حیات بر این کشور دارند و همه مردم و مسئولان باید خود را زیر بار منت شهدا و خانواده شهدا بدانند، به سخنان خصمانه و تهدیدآمیز اخیر مقامات آمریکایی اشاره کردند و با گزافه خواندن آن، گفتند: دولتمردان آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند اما نخواهند توانست به ملت ایران سیلی بزنند بلکه این ملت است که به آنها سیلی خواهد زد.ایشان، صبر و استقامت...

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

15466155
امروز
دیروز
بازدید کل
21212
21071
15466155

امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396

تشیع حافظ سنت نبی اکرم(ص) است

حجت‌الاسلام والمسلمین کعبی در پاسخ به شبهات مطرح شده علیه شیعیان خاطرنشان کرد که تشیع حافظ سنت نبی اکرم(ص) و قرآن کریم است.


عضو جامعه مدرسین در دیدار با علمای اهل تسنن گینه و غنا با تاکید بر وحدت شیعه و سنی خاطرنشان کرد: دشمنان درحال ایجاد اختلاف و تفرقه در کشورهای اسلامی و خدشه به چهره اسلام اصیل هستند.

عضو خبرگان رهبری تاکید کرد: کسانی که درپی تفرقه بین شیعه و سنی هستند از هیچ کدام از این دو مذهب پیروی نمی‎کنند، اگرچه به اسم شیعه و سنی سخن بگویند.

وی افزود: مذهب تشیع سنت، قرآن، اخلاق و عدالت رسول اکرم(ص) را در جامعه اسلامی احیا کرده است و هر شخصی که به سنت پیامبر اکرم(ص) تمسک نجوید، گمراه می‌شود.

وی مرجعیت علمی و فکری برای شناخت اسلام حقیقی را اهل بیت(ع) خواند و تصریح کرد: مراجع تشیع، فقیه، عادل، متقی و عامل به علوم اهل بیت‌(ع) هستند و مراجع از عوامل اصلی شناخت سنت نبی‌اکرم(ص) هستند. (خ-1324)

یاران قدیم

MALAKOTI.jpg

طلیعه

  در آخرین ساعات روز یکشنبه 28 خرداد ماه، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک بالستیک میان‌برد مواضع تروریستهای تکفیری (مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی) را در منطقه دیرالزور سوریه (فاصله حدود 650 کیلومتر) مورد اصابت قرار داد.تعداد این موشک‌ها 6 فروند موشک بالستیک میان‌برد زمین به زمین بوده که از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کردستان و کرمانشاه شلیک شده و پس از عبور از آسمان عراق و سوریه، به صورت دقیق به اهداف اصابت کرده است. گزارش‌های اولیه از...

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom