Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

nazare.jpg

یاران قدیم

qoddoosi.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  

حجت‌الاسلام والمسلمین کعبی تبلیغ دین را مأموریت انبیاء، اولیاء و علما دانست و بر توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و علمای دین در تبلیغ تأکید کرد.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به اهمیت تبلیغ دینی عنوان کرد: تبلیغ پیام دین برای بشریت ماموریت انبیا، اوصیا و علمای ربانی است و در دوران جاهلیت معاصر، انسانها بیشتر از هر زمان دیگر نیازمند درک، فهم، هضم و عمل به حقایق حیات بخش دین در عرصه‌های گوناگون زندگی هستند.

وی افزود: در این دوران، رقیبان حرفه‌ای فکری و فرهنگی برخودار از علم و فناوری را نمی توان نادیده گرفت و برای مقابله با شبیخون و ناتو و رخنه فرهنگی و جنگ نرم دشمنان، لازم است با بهره‌مندی از همه توانمندی‌ها، قدرت نرم تولید کنیم. (خ-1326)

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom