Ayeh

اعضای کنونی

رهنمود

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان، با تأکید بر اینکه شهدا حق حیات بر این کشور دارند و همه مردم و مسئولان باید خود را زیر بار منت شهدا و خانواده شهدا بدانند، به سخنان خصمانه و تهدیدآمیز اخیر مقامات آمریکایی اشاره کردند و با گزافه خواندن آن، گفتند: دولتمردان آمریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند اما نخواهند توانست به ملت ایران سیلی بزنند بلکه این ملت است که به آنها سیلی خواهد زد.ایشان، صبر و استقامت...

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

15466155
امروز
دیروز
بازدید کل
21212
21071
15466155

امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396

توجه به رهنمودهای رهبری و علما در دستور کار مبلغان قرار گیرد

حجت‌الاسلام والمسلمین کعبی تبلیغ دین را مأموریت انبیاء، اولیاء و علما دانست و بر توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و علمای دین در تبلیغ تأکید کرد.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به اهمیت تبلیغ دینی عنوان کرد: تبلیغ پیام دین برای بشریت ماموریت انبیا، اوصیا و علمای ربانی است و در دوران جاهلیت معاصر، انسانها بیشتر از هر زمان دیگر نیازمند درک، فهم، هضم و عمل به حقایق حیات بخش دین در عرصه‌های گوناگون زندگی هستند.

وی افزود: در این دوران، رقیبان حرفه‌ای فکری و فرهنگی برخودار از علم و فناوری را نمی توان نادیده گرفت و برای مقابله با شبیخون و ناتو و رخنه فرهنگی و جنگ نرم دشمنان، لازم است با بهره‌مندی از همه توانمندی‌ها، قدرت نرم تولید کنیم. (خ-1326)

یاران قدیم

rabane_aml.jpg

طلیعه

  در آخرین ساعات روز یکشنبه 28 خرداد ماه، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک بالستیک میان‌برد مواضع تروریستهای تکفیری (مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی) را در منطقه دیرالزور سوریه (فاصله حدود 650 کیلومتر) مورد اصابت قرار داد.تعداد این موشک‌ها 6 فروند موشک بالستیک میان‌برد زمین به زمین بوده که از پایگاه‌های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان‌های کردستان و کرمانشاه شلیک شده و پس از عبور از آسمان عراق و سوریه، به صورت دقیق به اهداف اصابت کرده است. گزارش‌های اولیه از...

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom