Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

alidost.jpg

یاران قدیم

rabane_aml.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز585
دیروز805
در هفته2270
در ماه15478
مجموع21167308

بازدید کنندگان برخط

7
Online

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه دوران ما بهترین زمان برای شکوفایی اجتهاد و توسعه فقه و فقاهت است، گفت: در این دوران، ارزش فقه مشهود و ملموس بوده است و شاهد کارایی و اثر آن در جامعه هستیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی در مراسم افتتاحیه آغاز سال تحصیلی مرکز فقهی امام علی(ع)تصریح کرد: فقه نیازمند تاسیس چنین مراکزی است تا به تربیت فقهایی بپردازد که حافظان دین و خادمان اسلام و انقلاب باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم دقت و تامل نسبت به جایگاه فقه تاکید کرد و افزود: عنایاتی که ائمه معصومین(ع) نسبت به فقه داشتند، از همه علوم بیشتر بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی تصریح کرد: اگرچه بحث معارف، اعتقادات، کلام و فلسفه بخش مهمی از مسائل دینی است ولی برای شناخت حلال و حرام دین، فقه از جایگاه بسیار عظیم و ویژه‌ای در آثار ائمه معصومین(ع) برخوردار است. (خ-1302)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom