Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

alidost.jpg

یاران قدیم

moniroddin_shirazi.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار هزاران نفر از مردم قم، با اشاره به ضرورت پرهیز از سهل‌انگاری و سهل‌اندیشی درباره‌ی ریشه‌ی دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، «ماهیت و حقیقت انقلاب، و شجاعت و وفاداری ملت و نظام به اهداف و مبانی انقلاب» را علت اصلی این خصومت عمیق و مستمر خواندند و با بیان وظایف مهم «مسئولان و مردم» در این مقطع، تأکید کردند: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به‌ویژه قشرهای ضعیف، مهم‌ترین وظیفه‌ی امروز دولتمردان است و ملت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز733
دیروز1127
در هفته7298
در ماه21581
مجموع21027605

بازدید کنندگان برخط

6
Online

عضو جامعه مدرسین با تاکید بر اینکه دوران ما بهترین زمان برای شکوفایی اجتهاد و توسعه فقه و فقاهت است، گفت: در این دوران، ارزش فقه مشهود و ملموس بوده است و شاهد کارایی و اثر آن در جامعه هستیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی در مراسم افتتاحیه آغاز سال تحصیلی مرکز فقهی امام علی(ع)تصریح کرد: فقه نیازمند تاسیس چنین مراکزی است تا به تربیت فقهایی بپردازد که حافظان دین و خادمان اسلام و انقلاب باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم دقت و تامل نسبت به جایگاه فقه تاکید کرد و افزود: عنایاتی که ائمه معصومین(ع) نسبت به فقه داشتند، از همه علوم بیشتر بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل لنکرانی تصریح کرد: اگرچه بحث معارف، اعتقادات، کلام و فلسفه بخش مهمی از مسائل دینی است ولی برای شناخت حلال و حرام دین، فقه از جایگاه بسیار عظیم و ویژه‌ای در آثار ائمه معصومین(ع) برخوردار است. (خ-1302)

طلیعه

article thumbnailدر چند هفته اخیر اخبار ورود ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و دستور رییس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نیروهای آمریکایی از سوریه بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌ها داشت و کارشناسان عرصه بین‌الملل در این باره فرضیه‌ها و نظریات گوناگونی را مطرح کردند.برخی این خروج یا به تعبیری جابجایی نیروهای آمریکا از سوریه را به منزله خارج کردن نیرو از منطقه جنگی تلقی کرده و معتقدند که آمریکایی‌ها این تصمیم را با محاسبه دقیق و با لحاظ منافع آمریکا و با یک استراتژی پیش برنده و مهاجم اتخاذ کرده‌اند و این موضوع نشانه آغاز فصل...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

20 January 2019
يكشنبه 30 دي 1397
13 جمادی‌الاول 1440
Template Design:Jameeh modarresin Qom