Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

eslamian.jpg

رهنمود

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنانی تلویزیونی به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم، بر ضرورت حراست از یاد و نام این قیام تعیین‌کننده و مضمون دینی و ضدّآمریکایی آن تأکید کردند و گفتند: قیام ۱۹ دی از نقاط اوج حیات ملت ایران است چرا که عزم، اراده و بصیرت ملت را نشان می‌دهد. بنابراین باید یاد آن زنده و پُر نشاط بماند و راه آینده را روشن کند.رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دست‌های خائن و تحلیلگران مغرض برای تغییر مضمون و محتوای حوادث‌بزرگ ملت‌ها درجهت‌منافع قدرت‌های بزرگ گفتند: با...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1278
دیروز1727
در هفته8142
در ماه56371
مجموع765511

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 • عضو شورای عالی حوزه با استقبال از حضور رقیب جدی برای روحانیت گفت: کسی از وجود رقیب خوب ناراحت نمی‌شود بلکه آن را فرصتی می‌داند تا با تدارک برنامه‌های جذاب‌تر مخاطبان خود را شناسایی کند.
 • 1390/02/25
 • به گزارش خبرنگار اعزامی مرکز خبر حوزه به استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد غروی در دیدار طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام علی بن ابی طالب(ع) لار، با اشاره به رونق خوب علمی و معنوی این حوزه اظهارداشت: این حوزه با وجود عالمانی همچون حضرت آیت الله آیت اللهی از رونق علمی و معنوی خوبی برخوردار است.
 • وی پیشرفت‌های رسانه‌ای را رقیب جدی طلاب دانست و گفت: رسانه ها رقیب جدی طلبه ها هستند،گاهی شب های ماه مبارک رمضان در مساجد منبر و خطابه دایر است، ولی یک برنامه سیما همه را جذب می کند، البته کسی از رقیب خوب ناراحت نمی شود و باید کاری کنیم، منبر ها و خطابه ها جذاب تر از برنامه های رسانه ها باشد.
 • حجت الاسلام و المسلمین غروی خاطرنشان کرد: تاثیری که تبلیغ چهره به چهره دارد و ارتباطات انسانی که طلاب با مردم برقرار می کنند، هرگز قابل مقایسه با برنامه های صدا و سیما نیست.
 • وی افزود: حوزه های علمیه سراسر کشور نسبت به گذشته رونق خوبی گرفتند و توجه بیشتری از سوی مسئولین به حوزه ها صورت می گیرد و روز به روز کارها و برنامه ها بهتر می شود.
 • عضو شورای عالی حوزه ادامه داد: البته با نقطه مطلوب و ایده آل فاصله داریم، ولی کسانی که در مدیریت کلان حوزه هستند تمام تلاش خود را می کنند.
 • وی افزود: هیچ افتخاری را بالاتر از طلبگی نمی دانم، امروز هم شرایط در مقایسه با گذشته حساس تر است و هم وظایف حوزه نیز بیشتر شده است، از سوی دیگر امکانات و ظرفیت های بیشتری در اختیار ما قرار گرفته است.
 • این استاد حوزه گفت: دشمنان اسلام و تشییع با تمام وجود و با همه امکانات و ظرفیت های خود وارد شده اند تا به اسلام و مرکزیت آن تشیع آسیب بزنند، راه اندازی هزاران هزار سایت انحرافی که علیه دین و قرآن و تشییع تبلیغ می کند، وظیفه ما را بسیار سنگین تر کرده است.
 • عضو شورای عالی حوزه گفت: امروز در بسیاری از رشته ها و زمینه ها، عرضه بیشتر از تقاضا است و برای اشتغال باید فارغ التحصیلان این رشته ها تلاش بسیاری داشته باشند، ولی به طور قطع می‌توان گفت؛ تنها رشته و زمینه ای که عرضه آن بسیار کمتر از تقاضای آن در داخل و خارج از کشور است طلبگی می باشد.
 • حجت الاسلام والمسلمین غروی تصریح کرد: اگر این ظرفیت را ده برابر کنیم، باز در داخل نیاز فراوانی داریم چه برسد در خارج از کشور که تشنگان اسلام ناب فراوان هستند.
 • وی بیان داشت: هم‌اکنون با امکانات بیشتر، تشکیلات بهتر، ظرفیت های وسیع تر و مدیریت های برتر، بسیار راحت تر از گذشته می توان پیام اسلام ناب را به جهانیان رساند، بنابراین وظیفه ما بسیار سنگین است و باید سعی کرد به این وظایف عمل نمود.این استاد حوزه طلبگی را فرصتی مناسب و نعمتی الهی دانست و بیان داشت: باید در این فرصتی که نعمت الهی است و تحت عنایت امام زمان قرارگرفته بار علمی خود را ببیندیم، وظیفه ما طلاب این است که اسلام را با همه جوانبش بشناسیم و از آن دفاع کنیم.

یاران قدیم

emame.jpg

طلیعه

تصویر مطلباتفاقات اخیر کنگره آمریکا و تصاویری که از آن در روزهای اخیر منتشر شد، باعث شگفتی و جلب توجه بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان مسائل آمریکا شده است. حمله گروهی از مردم به ساختمان کنگره آمریکا در زمان نشست تایید آرای الکترال کالج و ورود به صحن علنی و حتی اتاق رئیس مجلس و انتشار گسترده تصاویر آن در رسانه‌های جهان خصوصا برای تحلیلگرانی که سالها سعی داشتند با روتوش چهره واقعی آمریکا، آن را به عنوان مهد دموکراسی جهان معرفی کنند، بسیار گران و شرم آور بود . حمله ای که در نهایت با ورود گسترده نیروهای...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom