Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

javadi.jpg

یاران قدیم

haramp.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در سخنان مهمی درباره‌ی «آمریکا» و «برجام» با اشاره به استمرار عزت و عظمت ملت ایران و بی‌نتیجه ماندن توطئه‌های دشمنان تأکید کردند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره‌ی مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به این‌ها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرف‌های سخیف و سبک ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ۱۰ دروغ آشکار، ملت ایران...
مطالب بیشتررهنمود  

حضرت آيت الله جوادی آملی در سخنانی با اشاره به حوادث تهران و شهادت چندتن از هموطنان اظهار داشتند: وقتي يك كشوري پايگاه اساسي در میان مردم داشته باشد، نه به كسي حمله مي‌كند و نه اجازه خيال حمله كسي را به خود می‌دهد.


ایشان با بیان این که داعش و تكفيري هرگز كاری از پيش نبردند و نمي‌برند، گفتند: «هرگز داعش و سلفي و تكفيري كاري از پيش نبردند و نمي‌برند، چرا که دين و پیغمبر اسلام، ما را به شجاعت و شهامت تربيت كرده‌اند.»

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف مردم و مسؤولان در پیشگیری و مواجهه با حوادث مشابه پرداختند و بیان داشتند: «از خدا می‌خواهیم که شهادت را كه بالاترين مرگ است براي ما روزي كند منتهی دعا می‌کنیم که نیروهای نظامی و انتظامی‌مان و همه عزیزانی که در خدمت رهبری و نظامند، مشمول دعای ویژه ولیعصر(عج) باشند و همچون گذشته از مرزها و کشور مراقبت نمایند». (خ-1326)

طلیعه

article thumbnailمردم لبنان پس از وقفه‌ای حدودا یک دهه‌ای روز جمعه ۶ مه / ۱۶ اردیبهشت یک‌بار دیگر پای صندوق‌های رای رفتند. حضوری که البته چندان پر رونق نبود و از ساعات ابتدایی اخذ رای تمامی گزارش‌ها از میزان مشارکت پایین مردم حکایت داشت؛ اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی برگزاری انتخابات و تلاش‌های احزاب مختلف برای کشاندن مردم به پای صندوق‌ها، این وضعیت کمی بهبود پیدا کرد. بیروت که عموما خاستگاه جریان سعد حریری شناخته می‌شود، این‌بار شاهد مشارکت ناامیدکننده‌ای بود، چرا که تنها حدود ۳۵ درصد شهروندان پایتخت لبنان به پای...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom