Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

ashteane.jpg

یاران قدیم

AZARE_qome.jpg

رهنمود

  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و هیأت همراه، با تأکید بر لزوم افزایش همکاری‌های اقتصادی دو کشور، توافق و همکاری ایران و ترکیه در مسائل مهم دنیای اسلام را بسیار مهم و اثرگذار خواندند و با اشاره به منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی از برگزاری همه‌پرسی در منطقه کردستان عراق، خاطرنشان کردند: آمریکا و قدرت‌های خارجی، غیرقابل اعتماد و به‌دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه هستند. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با اشاره به مشکلات جدی در جهان اسلام از شرق...

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

18064457
امروز
دیروز
بازدید کل
22311
29469
18064457

امروز: پنج شنبه، 27 مهر 1396

داعش و تكفيری هرگز كاری از پيش نبردند و نمی برند

حضرت آيت الله جوادی آملی در سخنانی با اشاره به حوادث تهران و شهادت چندتن از هموطنان اظهار داشتند: وقتي يك كشوري پايگاه اساسي در میان مردم داشته باشد، نه به كسي حمله مي‌كند و نه اجازه خيال حمله كسي را به خود می‌دهد.


ایشان با بیان این که داعش و تكفيري هرگز كاری از پيش نبردند و نمي‌برند، گفتند: «هرگز داعش و سلفي و تكفيري كاري از پيش نبردند و نمي‌برند، چرا که دين و پیغمبر اسلام، ما را به شجاعت و شهامت تربيت كرده‌اند.»

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف مردم و مسؤولان در پیشگیری و مواجهه با حوادث مشابه پرداختند و بیان داشتند: «از خدا می‌خواهیم که شهادت را كه بالاترين مرگ است براي ما روزي كند منتهی دعا می‌کنیم که نیروهای نظامی و انتظامی‌مان و همه عزیزانی که در خدمت رهبری و نظامند، مشمول دعای ویژه ولیعصر(عج) باشند و همچون گذشته از مرزها و کشور مراقبت نمایند». (خ-1326)

طلیعه

  این روزها به‌واسطه اظهارات ضد برجامی مقامات آمریکایی و دور جدید اتهام زنی‌های آنها علیه ایران، برخی گمانه زنی‌ها حکایت از اقدام احتمالی رییس جمهور آمریکا در تایید نکردن پایبندی ایران به روح برجام در راستای اجرای قانون کورکر- کاردین دارد .حدود دو سال و نیم قبل یعنی در فروردین سال 94 و درست سه ماه قبل از توافق وین، کنگره آمریکا قانونی را تصویب کرد که براساس نام طراحان اصلی آن، به قانون کورکر- کاردین موسوم است. بر اساس این قانون، رییس جمهور آمریکا ملزم شده که هر نود روز گزارشی از پایبندی ایران...

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom