Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

beheshti_ahmad.jpg

یاران قدیم

haramp.jpg

رهنمود

  حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای‌ در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی با اشاره به سابقه‌ی سردمداران نظام سلطه به‌ویژه آمریکا و دنباله‌روهای آن در ایجاد ناامنی در ایران، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزودند: با وجود همة اقدامات و حرکات شرارت‌آمیزی که برای سلب امنیت از کشور در طول ۳۸ سال گذشته انجام شد، اما سازمان‌های مسلح از جمله نیروی انتظامی و جوانان مؤمن، با کمال رشادت و قدرت ایستادند و از امنیت کشور دفاع کردند.فرمانده کل قوا تأکید کردند: ما باید نیروی انتظامی در ترازِ جمهوری...

مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

17340006
امروز
دیروز
بازدید کل
16909
25965
17340006

امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1396

ارادتم به رهبر معظم انقلاب دوچندان شده است

آيت‌الله اميني با اشاره به انتشار نامه دروغ منتسب به وی به مقام معظم رهبري، گفت: من به هر طريق که توانستم و ممکن بود اين نامه را تکذيب کردم؛ از مسئولان هم خواستم تا عوامل انتشار اين نامه دروغ را شناسايي کنند، چراکه اين توطئه عليه بنده بود و از اساس صحت نداشت.


عضو جامعه مدرسین با بيان اينکه دشمن نمي‌‌تواند رابطه خوب علما با مقام معظم رهبري را تحمل کند و به همين دليل عليه اين رابطه خوب دست به دروغ و توطئه مي‌زند، تصريح کرد: به نظر من، رهبري حضرت آقا بسيار خوب بوده است. من همان ارادتي را که قبلاً به آيت‌الله خامنه‌اي داشتم دوچندانش را الان دارم.

 آيت‌الله اميني با بيان اينکه «من مطيع مقام معظم رهبري بوده و هستم»، گفت: هر چه زمان مي‌گذرد، لياقت حضرت آيت‌الله خامنه‌اي براي رهبري نظام ‌اسلامي بيش از پيش ثابت مي‌شود، چراکه ايشان به درستي نظام اسلامي را از بحران‌ها و مشکلات عبور داده است. (خ-1329)

طلیعه

  در هفته‌های اخیر شاهد اخبار بسیار خوب و امیدبخشی در زمینه شکست‌های پی در پی داعش در عراق و سوریه بودیم اما از سوی دیگر برنامه ریزی برای همه پرسی استقلال کردستان عراق، نگرانی‌های زیادی را مخصوصا در کشورهای همسایه عراق به همراه داشته است. صرفنظر از اینکه این همه پرسی انجام شود یا نشود و رأی مردم به آن مثبت باشد یامنفی، باید دید هدف از این همه پرسی چیست و چه کشورهایی در پشت صحنه این نقشه شوم برای منطقه قرار دارند؟در هفته‌های اخیر تقریبا تمامی کشورها به نوعی نارضایتی خود را از برگزاری این...

مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

Template Design:Jameeh modarresin Qom