Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

faghihe.jpg

یاران قدیم

TABRIZI.jpg

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز، درک عمیق و انقلابی ملت در تفکیک میان «انقلاب و نظام» با «عملکرد تشکیلات و دستگاه‌های مختلف» را از علل اصلی حضور متفاوت و تحسین‌برانگیز مردم در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن امسال خواندند و سخنان مهمی در چهار محور «انقلاب و کارکرد اصلی آن»، «آسیب شناسی انقلاب»، «اولویتهای مقطع کنونی» و «آینده انقلاب» بیان کردند. ایشان با اشاره به راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال گفتند: چنین...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4099
دیروز4554
در هفته29503
در ماه117203
مجموع20655076

بازدید کنندگان برخط

12
Online

آیت الله مجتهد شبستری، پیش از ظهر روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 طی سخنانی در هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تبریز، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاس، اظهار داشت: روحانیت باید در شرایط امروز که دشمنان به شدت علیه انقلاب و اسلام هجمه وارد می کنند، با تولید علم، تقویت اخلاق، نشر فرهنگ دین در دنیا و ولایت مداری، آماده مقابله همه جانبه با دشمن باشند.


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: بی شک اتحاد ملت و به خصوص همدلی روحانیت یکی از عوامل سعادت بخش نظام اسلامی است و در این شرایط فعلی رسالت ما به عنوان هدایت گران جامعه بسیار سنگین تر است.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: تشکیل حکومت شیعی در ایران و اقتدار روز افزون نظام اسلامی، دشمن را به شدت به وحشت انداخته و آنها با ابزار ماهواره و اینترنت و نیز ایجاد تفرقه بین مردم و به خصوص روحانیت به دنبال تضعیف انقلاب و نظام و کمرنگ شدن فرهنگ دینی هستند.

ایشان با اشاره به اهمیت رسالت روحانیت در مقابله با جنگ نرم دشمن، گفت: امروز آسیب های اجتماعی همچون رشد طلاق، فقر، فروپاشی برخی خانواده ها، فساد و دیگر مسائل در جامعه نسبت به گذشته بیشتر شده است و روحانیت باید در کنار مسئولان به فکر کاهش این آسیب ها باشند.

آیت الله مجتهد شبستری اضافه کرد: امروز لازم است فکری اساسی برای مقابله با معضل فساد فضای مجازی داشته باشیم که حقیقتاَ به مصیبت عظمایی تبدیل شده و به خصوص اینکه دشمن در همین فضا به شدت به دنبال القای شبهات به منظور انحراف نسل جوان است.

نماینده سابق ولی فقیه در آذربایجان شرقی یادآور شد: ما نباید بگذاریم بی بندوباری فرهنگی و اخلاقی در جامعه فراگیر شود و این مسئله می طلبد که مسئولان کشور، علما، حوزه های علمیه و دانشگاه ها در یک فضای همدلی و وحدت آمیز به وظایف خود عمل کنند.


ایشان با بیان اینکه تقویت وحدت و همبستگی روحانیت باید روز به روز بیشتر شود، ابراز داشت: متاسفانه برخی تحت تاثیر دشمن به دنبال ترویج تشیع انگلیسی و مسائل اختلاف آمیز در جامعه اسلامی هستند و بی شک هوشیاری و وحدت روحانیت باعث خنثی شدن این توطئه می شود.


آیت الله مجتهد شبستری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گستاخی اخیر ترامپ و واکنش قاطعانه مقام معظم رهبری و مسئولان کشور، گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما زیر بار مذاکره مجدد یا اضافه شدن تبصره به برجام نخواهیم رفت و اگر آنها برجام را پاره کنند ما آن را ریز ریز می کنیم

ایشان در خاتمه ضمن تجلیل از اقتدار موشکی نظام و فعالیت های شجاعانه سپاه پاسداران، اظهار داشت: به لطف الهی و در سایه هدایت های مقام معظم رهبری و اتحاد ملت، دشمنان اعم از اروپایی ها و آمریکایی ها آرزوی تسلیم شدن ایران را به گور خواهند برد.

طلیعه

article thumbnailسرنگونی جنگنده رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سوریه که می‌توان آن را نقطه عطفی در دستاوردهای نظامی و استراتژیک برای محور مقاومت به‌شمار آورد واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. پاسخ سخت سوریه به رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن دو فروند جنگنده اف-16 این رژیم که منجر به سرنگونی یک فروند از آنها شد، از یک سو موجب وحشت صهیونیست‌ها و هم پیمان استراتژیک آنها یعنی آمریکا شد و از سوی دیگر میدان بازی را در منطقه به شدت به نفع محور مقاومت تغییر داد. دبیرکل حزب‌الله لبنان در همین رابطه گفت: دولت سوریه...
مطالب بیشترطلیعه  

قاضی نورالله شوشتری

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

اوقات شرعی

24 February 2018
شنبه 5 اسفند 1396
8 جمادی‌الثانی 1439
Template Design:Jameeh modarresin Qom