Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز534
دیروز832
در هفته534
در ماه19449
مجموع21118425

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه الان خطر بزرگی، مسائل اخلاقی و ارزشی و فرهنگ اسلامی را در کشور ما تهدید می‌کند، گفتند: با این حال در شرایط کنونی باید از دولت حمایت کرده وآن را تضعیف نکنیم. اما معنایش این نیست که وقتی مشکلی دیدیم انتقاد نداشته باشیم.


 ایشان به این نکته تاکید کردند که اگر مسئولی در مسیری می‌رود که خطرناک است باید منطقی و معتدل با او صحبت شود و از افراط و تفریط نیز پرهیز شود.

ایشان افزودند: من احساس می‌کنم خطراتی وجود دارد و باید ریشه‌های این مسائل را اصلاح کنیم و کاری کنیم در این شرایط خاص غرق در ارزش‌های مادی غربی نشویم و ارزش‌های الهی و معنوی اسلامی را بتوانیم حفظ کنیم، این مسئله گاهی هزینه هم دارد و باید هزینه آن را پرداخت کنیم.(خ-1217)

 

 

 

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom