Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم، حملات موشکی به دو پایگاه امریکا در عراق را یک سیلی خواندند و با تأکید بر اینکه مقابله اصلی باید در جهت پایان دادن به حضور فساد برانگیز و ویرانگر امریکا در منطقه باشد، گفتند: از برکات عظیم شهادت و معنویت حاج قاسم سلیمانی قیامتی بود که در شهرهای ایران و عراق در مراسم های تشییع به‌پا شد. این بدرقه ها، زنده بودن انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و من در مقابل آنچه روح بزرگ آن شهید عزیز برای ایران و منطقه به ارمغان آورد، سر تعظیم فرود...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز819
دیروز2356
در هفته9259
در ماه26681
مجموع121981

بازدید کنندگان برخط

4
Online

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمایت از رهنمودهاي اخير رهبر معظم انقلاب«مدظله‌العالي»
مورخ 14/08/1391


بسم الله الرحمن الرحیم

بیانات مهم و ارزشمند مقام معظم رهبری در جمع دانش آموزان و دانشجویان در روز دهم آبان ماه سال جاری بار دیگر خط مشی مردم و مسئولان را ترسیم نمود و همگان را با وظایف خود آشنا ساخت. معظم له در بیانات خود با بيان تاريخ انقلاب براي نسل سوم ضمن برشمردن ابعاد دشمنی آمریکا با ملت ایران از حدود شصت سال پیش، بایدها و نبایدهای فرا‌روی مسلمانان جهان و ملت شریف ایران را تبیین فرمودند.

یکی از سرفصل های این بیانات توجه مسئولان به برنامه‌های استکباری غرب برای اختلاف افکنی میان مسئولان و دامن زدن به آن بود .معظم له از سران قوا خواستند تا ضمن پرهیز از علنی کردن اختلافات و برانگیخته ساختن احساسات و عواطف مردم در جهت آن، همواره به دنبال حل مشکلات مردم باشند و توجه داشته باشند که گاه علنی کردن این قبیل مسائل و تبدیل کردن اختلاف نظری به اختلاف عملی و گریبان‌گیری ، خوراک تبلیغاتی دشمن را فراهم می آورد و او را امیدوار می‌سازد.

همچنین هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به خیانتکار بودن کسانی که از امروز تا روز انتخابات ریاست جمهوری دنبال تحریک عواطف و احساسات مردم در جهت اختلاف افکنی هستند بايد فصل الخطاب تمامي مسئولان قرار گيرد.

از این رو مسئولان نظام و به ويژه سران سه قوه مي‌بايست اهتمام ويژه‌اي نسبت به اين مسئله داشته باشند و با ایجاد روح همدلی و همراهی ، توطئه های دشمن را خنثی سازند؛ پر‌واضح است که پیشرفت ملت شریف ایران تا به امروز در سایه وحدت ملّی و همدلی مسئولان تحقق یافته است؛ همان حقیقتی که قرآن کریم و احادیث معصومین «عليهم السلام» بارها و بارها مسلمانان را به آن سفارش نموده‌اند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم،‌ با تشكر از تدبير حكيمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای (مدظله العالی) حمايت قاطع خود را از بيانات معظم له اعلام و همه ملت شریف ایران و مسئولان خدوم نظام اسلامی - بویژه سران قوا- را به وحدت و همدلی و تلاش برای حفظ آن به منظور خنثی ساختن توطئه دشمنان اسلام و انقلاب دعوت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلبهفته گذشته شاهد جنایت تازه آمریکای جنایتکار در ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بودیم. جمعه شب 13 دی‌ماه 98 و در پی حمله پهپادی نیروهای آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد، سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌همراه ابومهدی المهندس معاون حشد شعبی عراق و هشت تن دیگر از همراهان (چهار تن عراقی و چهار تن ایرانی) به شهادت رسیدند. این عملیات تروریستی که بطور واضح ناقض قوانین بین المللی بود شرایط بحران را در خاورمیانه وارد فاز جدیدی کرد. سردار سلیمانی که ستون و نماد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom