Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

boshehri.jpg

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1120
دیروز1621
در هفته5720
در ماه2741
مجموع385594

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی اظهار داشت: اگر کشور ما شاهد پیشرفت‌های سیاسی، اجتماعی، دفاعی، فرهنگی، اقتصادی و علمی شده است مرهون استکبار ستیزی بوده است و نباید گذاشت که این امر در جامعه کمرنگ شود چرا که تفکر امام و رهبری و حوزه‌های علمیه انقلابی این است و رهبر معظم انقلاب همیشه این تذکر را تکرار کرده است.


عضو جامعه مدرسین در ادامه سخنان خود ابراز داشت: برجام‌های متعدد عقب نشینی در برابر استکبار است و این در حالی است که قرآن به صراحت می‌فرماید که با کفار و منافقان جهاد کنید. (خ-1290)

یاران قدیم

qoddoosi.jpg

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom