Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1153
دیروز1621
در هفته5753
در ماه2774
مجموع385627

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین رجبی با اشاره به دومین نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان غرب گفت: این نامه در مناسب ترین فرصت نگارش شد و واقعا توطئه دشمنان را بر ملا کرد.


عضو جامعه مدرسین با اشاره به وظیفه دستگاه دیپلماسی در قبال نامه رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: این نامه وظیفه بسیار سنگینی را بر دوش این مجموعه ها قرار می‌دهد.

وی اضافه کرد: هرمجموعه‌ای که می‌تواند در عرصه بین الملل فعال باشد باید در رساندن این پیام در عمق جان ملت‌های دیگر تلاش‌های لازم را انجام دهد. (خ-1276)

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom