Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نماز جمعه‌ی پر شکوه و به‌یادماندنی تهران، حضور معجزه‌گون ملت فهیم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و یارانش و نیز پاسخ کوبنده‌ی سپاه در حمله به پایگاه آمریکایی‌ها در عین‌الاسد را دو یوم‌الله درس‌آموز و تعیین‌کننده خواندند و افزودند: ملت، باطن خود یعنی استقامت در مقابل شیاطین را در این حضور نشان داد و تنها راه ادامه‌ی این مسیر عزت‌آفرین، قوی‌تر شدن ایران در همه‌ی زمینه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی دستور خداوند به حضرت موسی (علیه‌السلام) مبنی بر...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز529
دیروز1221
در هفته6476
در ماه36507
مجموع131807

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 دبيرشوراي عالي امنيت ملي، جناب آقاي علي شمعخاني عصر روز جمعه مورخ 1393/06/21 در جلسه شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم شركت و به ارائه گزارش و تبادل نظر با اعضاي محترم جامعه مدرسين پرداخت.


در ابتداي اين جلسه دريابان شمعخاني به پيشينه ي ارادت خود به جامعه مدرسين حوزه علميه قم و اعضاي محترم آن از قبل از انقلاب تا به امروز اشاره نمود و گفت: ارتباط ما با روحانيت يك ارتباط معامله اي نيست و افتخار مي كنيم كه هميشه در كنار جامعه مدرسين و روحانيت بوده و تا آخر هم خواهيم بود.

دبير شوراي عالي امنيت ملي در ادامه به ارائه گزارشي از وضعيت مسائل داخلي در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سياسي و اجتماعي پرداخت و برنامه هاي در دست اقدام در اين زمينه را اعلام نمود.

ايشان سپس به مسائل مختلف امنيتي، سياسي منطقه از جمله  كشورهاي سوريه، عراق، فلسطين، و نقش و سياست هاي جمهوري اسلامي ايران در قبال آنها اشاره نمود .و اعلام كرد در زمان خود تصميمات منطقي اتخاذ شده و خواهد شد.

در ادامه اين جلسه اعضاي محترم جامعه مدرسين حوزه علميه قم نقطه نظرات و نگراني هاي خود را در مسائل گوناگون داخلي و خارجي و مباحث مطرح شده با دبير شوراي عالي امنيت ملي در ميان گذاشته و ايشان نيز به ارائه توضيحات لازم پرداختند.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلبدر روزهای اخیر و پس از حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق -  که رهبر معظم انقلاب آن را یکی از ایام الله نامیدند - شاهد موجی از اخبار و تحلیلهای گوناگون در این باره بودیم که نکاتی چند در این رابطه قابل ذکر است :1 – پس از این حملات شاهد اخبار ضد و نقیض درباره‌ی میزان خسارت و تعداد کشته شدگان نیروهای آمریکایی بودیم به گونه ای که برخی منابع نزدیک به سپاه از آمار حدود 80 کشته و بیش از 200 زخمی خبر دادند . این در حالی بود که ترامپ در روزهای اولیه منکر کشته و حتی زخمی شدن یک...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom