Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4
دیروز899
در هفته2809
در ماه13962
مجموع21262236

بازدید کنندگان برخط

8
Online

مراسم تودیع و معارفه رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز سه‌شنبه مورخ 1398/07/02 با حضور حضرت آیت‌الله یزدی، رئیس شورای عالی و جمعی از اعضای شورای عالی و مجمع عمومی و کارکنان جامعه مدرسین و مسئولین نهادهای حوزی در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


در این مراسم حضرت آیت‌الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با اهداء هدیه و لوح سپاس از خدمات و زحمات قریب به سی‌ساله حجت‌الاسلام علی ابراهیمی در جامعه مدرسین تقدیر و تشکر نمود.
 
آیت‌الله یزدی در ادامه این مراسم با اشاره به سوابق حجت‌الاسلام سعید بهمنی به معرفی ایشان پرداخت و ابراز امیدواری کرد با توجه به تجربیات و آشنایی ایشان با مسائل روز دنیا در انجام امور محوله موفق باشند.

 


حجت‌الاسلام علی ابراهیمی در این مراسم ضمن تشکر از الطاف ریاست و اعضای محترم جامعه مدرسین طول خدمت به ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های خود و بخش‌های تابعه در مدت 8 ساله تصدی مسئولیت دفتر جامعه مدرسین پرداخت.
 
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام بهمنی نیز با تشکر از حسن ظن و اعتماد آیت‌الله یزدی در واگذاری این مسئولیت ضمن درخواست از حجت‌الاسلام ابراهیمی و دیگر کارکنان جهت مشارکت و همکاری در انجام هر چه‌بهتر مسئولیت، ابراز امیدواری کرد با مشارکت همکاران بتوانند در پیش برد اهداف و ارتقاء جامعه مدرسین بر اساس اساسنامه، منویات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در گام دوم و مراجع عظام تقلید«دامت برکاتهم» قدم‌های مؤثری بردارند.

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom