Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1604
دیروز1693
در هفته10472
در ماه10472
مجموع350893

بازدید کنندگان برخط

6
Online

مراسم تودیع و معارفه رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز سه‌شنبه مورخ 1398/07/02 با حضور حضرت آیت‌الله یزدی، رئیس شورای عالی و جمعی از اعضای شورای عالی و مجمع عمومی و کارکنان جامعه مدرسین و مسئولین نهادهای حوزی در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


در این مراسم حضرت آیت‌الله یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با اهداء هدیه و لوح سپاس از خدمات و زحمات قریب به سی‌ساله حجت‌الاسلام علی ابراهیمی در جامعه مدرسین تقدیر و تشکر نمود.
 
آیت‌الله یزدی در ادامه این مراسم با اشاره به سوابق حجت‌الاسلام سعید بهمنی به معرفی ایشان پرداخت و ابراز امیدواری کرد با توجه به تجربیات و آشنایی ایشان با مسائل روز دنیا در انجام امور محوله موفق باشند.

 


حجت‌الاسلام علی ابراهیمی در این مراسم ضمن تشکر از الطاف ریاست و اعضای محترم جامعه مدرسین طول خدمت به ارائه گزارشی از اهم فعالیت‌های خود و بخش‌های تابعه در مدت 8 ساله تصدی مسئولیت دفتر جامعه مدرسین پرداخت.
 
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام بهمنی نیز با تشکر از حسن ظن و اعتماد آیت‌الله یزدی در واگذاری این مسئولیت ضمن درخواست از حجت‌الاسلام ابراهیمی و دیگر کارکنان جهت مشارکت و همکاری در انجام هر چه‌بهتر مسئولیت، ابراز امیدواری کرد با مشارکت همکاران بتوانند در پیش برد اهداف و ارتقاء جامعه مدرسین بر اساس اساسنامه، منویات مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در گام دوم و مراجع عظام تقلید«دامت برکاتهم» قدم‌های مؤثری بردارند.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom