Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج به‌عنوان یک نهاد تبدیل‌کننده‌ی تهدیدها به فرصتها و تشریح گسترده‌ی فعالیتها و خدمات شجره‌ی طیبه‌ی بسیج در عرصه‌های مختلف جنگ سخت و نرم، به حرکت پُرشکوه ملت بزرگ ایران در یک هفته‌ی گذشته اشاره کردند و با تشکر عمیق از این حرکت قدرتمندانه تأکید کردند: ملت ایران با این حرکت، توطئه‌ی وسیع، بسیار خطرناک و برنامه‌ریزی‌شده‌ی دشمن را نابود کرد.  رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سخنانشان به حرکت عظیم و پُرشکوه ملت...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1310
دیروز7019
در هفته1310
در ماه51284
مجموع59463

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم عصر روز سه‌شنبه 5 آذر 1398 از طرف معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور بیش از 100 نفر از ائمه محترم جماعات ادارات در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی با اشاره به اهمیت حضور روحانیت در ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: روحانیان و مبلّغان مذهبی باید اغتنام فرصت، ترویج معارف دینی و روشنگری نسبت به توطئه‌های دشمنان نظام را وجهه همت خویش قرار دهند.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین با اشاره به دست‌آوردهای نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف به ویژه پیروزی‌های خط مقاومت در لبنان، سوریه و عراق و نابودی داعش گفت: دشمنان با دیدن این پیروزی‌ها هر روز بر حجم توطئه‌های شوم خود می‌افزایند و هر چند مقابله با دشمنان وظیفه همگان است امّا روحانیت در جایگاه رهبری مردم وظیفه مهم‌تری به عهده دارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فتنه اخیر را مورد اشاره قرار داد و حضور آگاهانه مردم در صحنه و بصیرت و اطاعت از رهبری را خنثی‌کننده توطئه‌ها و مایه شکست دشمنان دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلباجرای طرح افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی سوخت از بامداد روز جمعه 24 آبان ماه باعث ایجاد حاشیه‌ها و اعتراضاتی در کشور شد که در این باره نکاتی قابل ذکر است :1 - ضرورت اصلاح قیمت بنزین یک امر اجتناب‌ناپذیر بوده و به عنوان یک اقدام راهبردی نمی توان در اجرای اصل آن شبهه ای وارد کرد گرچه شاید برخی اشکالات به شیوه اعلام و نحوه اعمال آن وارد باشد. در این رابطه با نگاهی به قیمت و میزان مصرف سوخت در دیگر کشورها و مقایسه آن با ایران می توان به ضرورت اجرای این طرح پی برد. چندی پیش پایگاه خبری بلومبرگ...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom