Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز207
دیروز847
در هفته207
در ماه17311
مجموع21265585

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت یوم الله 22 بهمن


بسم الله الرحمن الرحیم

ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی

 

اینک که قریب به سه دهه از سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد برکات و ثمرات این خیزش عظیم ملی اسلامی بیش از پیش عیان گشته است. محو طاغوت و فساد رسوخ کرده در اعماق دستگاه رژیم پهلوی به همراه تشکیل حکومتی مردمی بر پایه اصول عالیه اسلام ناب و بازگشت روحیه تضعیف شده خودباوری و اعتماد بنفس و امید به آینده در آحاد ملت پرافتخار ایران از جمله این ثمرات پرارزش و ذی قیمت است. ارزشمندتر و مهمتر آنکه در طول قریب سی سال گذشته نه تنها در عزم و اراده ملت عزیز ایران رخوت و کاستی پدیدار نگشته که به الطاف الهی و ایستادگی مستمر آنان در صحنه دفاع از ارزشها، امیدهای واهی دشمنان در شکست اهداف ملت به شکسته شدن خدعه‌ها و بدخواهی‌ آنان تبدیل شده است که این شایسته شکری مضاعف بوده و ایرانیان را به سمبل مقاومت در میان ملتهای جهان مبدل ساخته است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن سپاس و تقدیر از این ایستادگی، اعلام می‌دارد که همگام با توده‌های میلیونی ملت حماسه آفرین در سراسر کشور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه شرکت نموده و اقتدار و صلابت اسلام و ایران را بار دیگر به زیاده خواهان و بداندیشان اثبات خواهد نمود.

بی تردید حماسه 22 بهمن ماه امسال با حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در 24 اسفندماه سال جاری در پای صندوق‌های آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی تکمیل و یأس و سرخوردگی اجانب را بیش از پیش پدید خواهد آورد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom