Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز585
دیروز805
در هفته2270
در ماه15478
مجموع21167308

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله العظمی نوری همدانی با بیان این که مسأله حجاب یکی از ضروریات دین اسلام است، گفتند: متولیان فرهنگی باید به این موضوع مهم توجه بسیاری داشته باشند.


ایشان خاطرنشان کردند: درست است که ما همواره باید با بیگانگان در جنگ و مبارزه باشیم، اما نباید از مسائل اجتماعی داخلی غافل باشیم؛ امروز مسؤولان و متولیان فرهنگی باید به مسأله کم حجابی و بدحجابی دقت بسیاری داشته باشند.

استاد حوزه علمیه قم در ادامه ضمن انتقاد از مسأله بانکداری ربوی و با اشاره به حرام بودن مسأله اخذ دیرکرد از سوی بانک‌ها تأکید کردند: ما همواره این مسأله را به گوش مسؤولان رسانده ایم، اما متأسفانه این موضوع از سوی بانک‌ها رعایت نمی شود. (خ-1370)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom