Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز، درک عمیق و انقلابی ملت در تفکیک میان «انقلاب و نظام» با «عملکرد تشکیلات و دستگاه‌های مختلف» را از علل اصلی حضور متفاوت و تحسین‌برانگیز مردم در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن امسال خواندند و سخنان مهمی در چهار محور «انقلاب و کارکرد اصلی آن»، «آسیب شناسی انقلاب»، «اولویتهای مقطع کنونی» و «آینده انقلاب» بیان کردند. ایشان با اشاره به راهپیمایی پرشور و متفاوت مردم در ۲۲ بهمن امسال گفتند: چنین...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4069
دیروز4554
در هفته29473
در ماه117173
مجموع20655046

بازدید کنندگان برخط

9
Online

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه سه شنبه مورخ 1396/07/25 پس از ورد به شهر تبریز و نشست خبری که با حضور خبرنگاران و تصویرگران استانی برگزارشد جهت تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های آنها با حضور در مصلی بزرک امام خمینی(ره) شهر تبریز به سخنرانی و تجلیل از خانواده شهدا پرداخت.


نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در همایش گرامیداشت شهدای مدافع حرم که با حضور خانواده های شهدای استان آذربایجان شرقی و خانواده شهید حججی برگزار شده اظهار داشت: هدف اصلی برپایی همایش شهدا، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت نسل جدید جامعه است.

ایشان افزودند هدف اصلی برگزاری یادواره شهدا، انتقال پیام‌های شهدا به نسلی است که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند، وقتی یادواره شهدا برگزار می‌شود، می‌خواهیم با تمام معنا بگوییم که ایثار چیست و عاشقانه سردادن برای اسلام چگونه اتفاق می‌افتد.

دبیر هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین و عملای بلاد خاطرنشان کرد: هر مجلسی برای شهدا درسی برای تشنگانی است که آرمان‌های شهدا را درک نکرده‌اند.


وی با اشاره به اینکه در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، افراد با تمام عقاید و تفکرات آمده بودند تا بگویند خانواده شهید حججی تنها نیستند و این شهید فرزند ایران است، تصریح کرد: فرزندان رشید انقلاب هشت سال جنگیدند و دفاع مقدس را با نام اسلام،اهل بیت و رهبری امام راحل مزین کرده و باعث شدند حتی یک وجب از خاک وطن را از دست ندهیم.

امام جمعه محترم قم اذعان داشت: در یادواره شهدا می‌خواهیم بگوییم که ما نیاز به روحیه مقاومت و شهادت‌ طلبی داریم و باید بدانیم که شهدایی مانند شهید حججی با کار خود پیام قرآن را برای تک تک ما بازگو کردند؛ که ای ملت غافل نباشید زیرا ما هنوز دشمن داریم.


آیت الله حسینی بوشهری ابراز کرد: امروز آمده‌ایم بگوییم، ای دشمنان دست از سر ما برداشته و با سخنان سخیف ایران را خطاب قرار ندهید.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه وقتی بوش پدر ایران را تهدید کرد، افعانستان در اختیار ایران قرار گرفت و وقتی بوش پسر ایران را تهدید کرد، عراق در کنار ایران قرار گرفت و در ادامه اوباما  ایران را تهدید کرد که سوریه و یمن با ایران هم پیمان شدند، افزود: قطعاً ترامپ ایران را تهدید کند سایر کشورها همراه ایران خواهند شد.

ایشان افزودند: خدا را سپاس می‌گوییم که دشمنان ایران را احمق خلق کرده زیرا اخیراً دیدیم ترامپ با چه ادبیاتی با ملت ایران صحبت کرد.

نایب رئیس جامعه مدرسین جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن امروزه بحث ایران‌هراسی، اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی را تبلیغ می‌کند،گفت: دشمن بداند ایران اسلامی با اتکاء به خون شهدای خود و آرمان‌ها مسیر را استوارتر طی خواهند کرد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: هر جا خانواده شهید حججی گام بگذارد همه خیرمقدم به آنها خواهند گفت و  من هم از قم به تبریز آمده‌ام تا خوشامدگوی این خانواده بزرگوار باشم.

آیت‌الله حسینی بوشهری با یادآوری اینکه رهبر انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهید حججی حضور یافته و بوسه بر تابوت این شهید بزرگوار زدند، گفت: وظیفه همه ما در صحنه ماندن و ادامه دادن راه پاک شهداست و نباید هیچگاه دست از دامن امامت و ولایت برداریم.

طلیعه

article thumbnailسرنگونی جنگنده رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سوریه که می‌توان آن را نقطه عطفی در دستاوردهای نظامی و استراتژیک برای محور مقاومت به‌شمار آورد واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. پاسخ سخت سوریه به رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن دو فروند جنگنده اف-16 این رژیم که منجر به سرنگونی یک فروند از آنها شد، از یک سو موجب وحشت صهیونیست‌ها و هم پیمان استراتژیک آنها یعنی آمریکا شد و از سوی دیگر میدان بازی را در منطقه به شدت به نفع محور مقاومت تغییر داد. دبیرکل حزب‌الله لبنان در همین رابطه گفت: دولت سوریه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom