Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

tabasi_najmoddin.jpg

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز151
دیروز1592
در هفته3373
در ماه48289
مجموع530273

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه ضمن سخنرانی در همایش تبلیغی ماه مبارک رمضان 1440 در مسجد روضه محمدیه یزد به تبیین نظام مند بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته و به درس هایی از آن اشاره فرموده اند.


متن خلاصه این سخنرانی که توسط موسسه تخصصی خطابه امیربیان یزد تنظیم و تدوین گردیده  است را می توانید از اینجا دریافت کنید.

همچنین متن کل سخنرانی ایشان که تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و درس های این بیانیه می پردازد را می توانید از اینجا دریافت کنید.

یاران قدیم

MALAKOTI.jpg

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom