Ayeh

رهنمود

article thumbnailحوزه‌ی علمیّه حقیقتاً ظرفیّت‌های بی‌شماری دارد. این دقّتهایی که انسان در مباحث فقهی و در مسائل کم‌اهمّیّت در بین فقها مشاهده میکند -که از لحاظ عملی و از لحاظ جایگاهش در مجموعه‌ی احکام اسلامی خیلی چیز مهمّی نیست- واقعاً شگفت‌آور است؛ یعنی این‌ جور [دقّتهای] عمیق و ریزبین و ژرف‌نگر، در کارهای فقهی ما و در علمای ما وجود دارد؛ خب این خیلی ظرفیّت مهمّی است. این حوزه می‌تواند همه‌ی نیازهای یک نظام اسلامی را، جامعه‌ی اسلامی را برآورده کند. اگر چنانچه نهادسازها -یعنی مثلاً فرض کنید بانک مرکزی یک نهاد...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز366
دیروز881
در هفته3102
در ماه19608
مجموع21089651

بازدید کنندگان برخط

3
Online

آیت‌الله نمازی با تاکید بر این که مسجد نقش اساسی و مهمی در سلامت و هدایت انسان دارد، افزود: اگر در نظام جمهوری اسلامی ایران بتوانیم با تدبیر و برنامه ریزی حکیمانه از ظرفیت‌های مساجد استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات جوانان و مردم حل می‌شود.


وی مساجد را محل رفع مشکلات مردم و جوانان دانست و افزود: اگر این هنر را داشته باشیم جاذبه مساجد را آن قدر افزایش دهیم که جوانان در مساجد حضور پیدا کنند، قطعا مشکلاتشان نیز حل می‌شود.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه در کنار هر جوانی نمی‌شود یک نیروی انتظامی قرار داد، اظهار کرد: آن چیزی که جوانان را سالم تربیت و هدایت می‌کند، ایمان به خدا است، لذا انسان اگر با خدا ارتباط داشته باشد هیچ اذیت و آزاری به دیگران نمی‌رساند، ولی وقتی ایمان یک انسان ضعیف و سست شود، دست به هرکار خلافی می‌زند. (خ-1367)

طلیعه

article thumbnailدر هفته‌های اخیر دو سفر بین‌المللی که اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت توجه بسیاری از رسانه‌های منطقه و بین‌المللی را به خود جلب کرد. اولین و مهم ترین این سفرها، سفر بشار اسد رییس جمهور سوریه به ایران و دیدار وی با رهبر معظم انقلاب بود که رسانه‌ها از آن به عنوان دیدار پیروزشدگانی یاد کردند که با مقاومت، ایستادگی و فداکاری توطئه سرنگونی سوریه را خنثی کردند و در برابر توطئه بزرگی پیروز شدند که علیه سوریه، کشورها و ملت‌های منطقه و نیز محور مقاومت طراحی شده بود. این سفر با...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom