Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز584
دیروز805
در هفته2269
در ماه15477
مجموع21167307

بازدید کنندگان برخط

7
Online

آیت‌الله نمازی با تاکید بر این که مسجد نقش اساسی و مهمی در سلامت و هدایت انسان دارد، افزود: اگر در نظام جمهوری اسلامی ایران بتوانیم با تدبیر و برنامه ریزی حکیمانه از ظرفیت‌های مساجد استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات جوانان و مردم حل می‌شود.


وی مساجد را محل رفع مشکلات مردم و جوانان دانست و افزود: اگر این هنر را داشته باشیم جاذبه مساجد را آن قدر افزایش دهیم که جوانان در مساجد حضور پیدا کنند، قطعا مشکلاتشان نیز حل می‌شود.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه در کنار هر جوانی نمی‌شود یک نیروی انتظامی قرار داد، اظهار کرد: آن چیزی که جوانان را سالم تربیت و هدایت می‌کند، ایمان به خدا است، لذا انسان اگر با خدا ارتباط داشته باشد هیچ اذیت و آزاری به دیگران نمی‌رساند، ولی وقتی ایمان یک انسان ضعیف و سست شود، دست به هرکار خلافی می‌زند. (خ-1367)

( تابلو اعلانات )

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom