Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام  با اشاره به برخی که می گویند مذاکره با آمریکا چه عیبی دارد، تأکید کردند: مذاکره با آمریکا تا وقتی به تعبیر حضرت امام، آدم نشده، سمّ است؛ ضمن اینکه مذاکره با دولت فعلی این کشور سمّ مضاعف است. رهبرمعظم انقلاب در تبیین این واقعیت افزودند: معنای حقیقی مذاکره، معامله و بده‌بستان است و آنها دقیقاً در این معامله، دنبال نقاط قوت ایران هستند.ایشان افزودند: می گویند بیایید درباره‌ی موشک مذاکره کنیم، معنای حقیقی این حرف این است که شما باید...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز140
دیروز746
در هفته886
در ماه19345
مجموع21171175

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند شبکه‌های ماهواره‌ای است گفتند: امروزه رسانه، شمشیر دو دمی است که از یک سو می‌تواند زمینه فساد وانحراف را فراهم آورد و از سوی دیگری از آن می‌توان استفاده ابزاری برای نشر تعالیم اسلامی کرد.


 ایشان خاطرنشان کردند:‌ امروزه حوزه علمیه قم و نجف و علمای حوزه نسبت به این مسئله آگاه هستند؛ از این رو استفاده از تمامی امکانات به ویژه رسانه را در ترویج تعالیم دینی به کار بسته‌اند که این مسئله راه را به سوی آینده روشن باز می‌کند.

 ایشان اضافه کردند: حوزه علمیه قم و نجف در میان مراکز دینی در جهان از جایگاه والایی برخوردار است،‌ زمانی که شبکه‌ای به آن منتسب باشد،‌ می‌تواند در اعتمادسازی در میان مخاطبان نقش بسزایی داشته باشد. (خ-1216)

 

 

 

طلیعه

article thumbnailپس از سقوط رژیم منحوس پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست علی رغم معارضه و هجمه‌های بی شمار دشمنان، حرکت آرمانی و ارزش مدار خود را دنبال کند که در این میان نقش ولایت فقیه و رهبری نظام در این حرکت پویا و پر تحرک نقشی اساسی و راهبردی بوده است. رهبری به عنوان سیاستگذار کلّىِ نظام با تنظیم سیاست‌هایی راهبردی به هدایت سکان کشتی انقلاب می‌پردازد. جایگاه قانونی و شرعی ولایت فقیه ایجاب می‌کند همه قوای سه‌گانه در چارچوب سیاستهای رهبری برنامه‌ریزی کنند و سیاستهای اجرایىِ خودشان...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom