Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مراسم سالانه‌ی دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه‌السلام با اشاره به عزت سپاه در داخل و خارج، گفتند: آمریکایی‌ها با چهره‌ی خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند، چراکه دشمنی دشمنان خدا، بندگان مؤمن را عزیزتر می‌کند. رهبر معظم انقلاب در تبیین نکات مهم و برجسته‌ی دستور جاودانه‌ی پروردگار درباره‌ی آمادگی روزافزون افزودند: معنای «وَ اَعَدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوّه» این است که باید تا می‌توانید قدرت سازمانی را...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز98
دیروز1058
در هفته2999
در ماه20103
مجموع21268377

بازدید کنندگان برخط

6
Online

 آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه حوزه علمیه نیازمند شبکه‌های ماهواره‌ای است گفتند: امروزه رسانه، شمشیر دو دمی است که از یک سو می‌تواند زمینه فساد وانحراف را فراهم آورد و از سوی دیگری از آن می‌توان استفاده ابزاری برای نشر تعالیم اسلامی کرد.


 ایشان خاطرنشان کردند:‌ امروزه حوزه علمیه قم و نجف و علمای حوزه نسبت به این مسئله آگاه هستند؛ از این رو استفاده از تمامی امکانات به ویژه رسانه را در ترویج تعالیم دینی به کار بسته‌اند که این مسئله راه را به سوی آینده روشن باز می‌کند.

 ایشان اضافه کردند: حوزه علمیه قم و نجف در میان مراکز دینی در جهان از جایگاه والایی برخوردار است،‌ زمانی که شبکه‌ای به آن منتسب باشد،‌ می‌تواند در اعتمادسازی در میان مخاطبان نقش بسزایی داشته باشد. (خ-1216)

 

 

 

طلیعه

تصویر مطلبارتش ترکیه پس از اعلام تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه، نیروها و ادوات نظامی خود را در مرز مشترک با سوریه مستقر و پس از چند روز نیز عملیات نظامی خود علیه نیروهای کرد متحد آمریکا را آغاز کرد. در این باره نکاتی قابل ذکر است:1- دولت ترکیه هدف از آغاز این حملات را سرکوب مخالفین خود و دفاع از امنیت ترکیه اعلام کرده و در نامه‌ای که وزیر خارجه ترکیه به سازمان ملل فرستاده همین توجیه را برای آغاز حملات ذکر کرده است. نفوذ تا عمق 30 کیلومتری خاک سوریه و ایجاد منطقه...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom