Ayeh

رهنمود

article thumbnailدر شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز534
دیروز832
در هفته534
در ماه19449
مجموع21118425

بازدید کنندگان برخط

4
Online

عضو جامعه مدرسین با بیان این که آل سعود یکی از کثیف‌ترین حکومت‌های جهانی است، ابراز داشت: این افراد جشن عروسی خود را در روز عاشورا برگزار می‌کنند تا دشمنی خود را نسبت به اهل بیت(ع) نشان دهند، افراد وهابی با بدترین صفات اهل بیت(ع) را خطاب می‌کنند.


وی با محکوم کردن جنایات عربستان در یمن خاطرنشان کرد: رژیم سعودی از رئیس جمهور ظالم یمنی که استعفا داده حمایت می‌کند و درصدد بازگرداندن آن شخص است چون آن فرد منافع او را تأمین می‌کند؛ این وهابیان برای تأمین منافع خود تا کنون هزاران بی گناه را به خاک و خون کشیده‌اند.

آیت الله فیض گیلانی با اشاره به اهمیت جشن‌های عید غدیر اظهار داشت: همانگونه که با استناد به فرمایشات اهل بیت(ع) جریان عاشورا در کشور جا افتاده و دهه عاشورا گرفته می‌شود مسأله جانشینی امام علی(ع) باید در شهرهای کشور جا بیفتد. (خ-1268)

طلیعه

article thumbnailتوجه ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مباحث اقتصادی باعث شده است که ایشان در نامگذاری سالها موضوعات و عناوین اقتصادی را مد نظر قرار دهند و به عنوان مسئله اصلی و در اولویت بدان نگاه کنند. ایشان با پشتوانه نظرات کارشناسی، همواره دغدغه‌های اقتصادی را بیان داشته و در سالهای مختلف، با درنظر گرفتن مهمترین مسائل مورد نیاز جامعه و کشور، عنوانی را برای هر سال مطرح می‌کنند. آنچه اکنون می‌تواند بخش بسیار مهمی از نگرانی‌ها را برطرف کند و شاخص‌های اقتصادی را بهبود ببخشد موضوعی تحت عنوان تولید است. کشور ما...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom