Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز691
دیروز1842
در هفته7988
در ماه11603
مجموع442779

بازدید کنندگان برخط

6
Online

گزینشی عمل کردن به رهنمودهای امام محکوم است

امام جمعه موقت تهران با بیان این که گزینشی عمل کردن به رهنمودهای امام خمینی(ره) استفاده ابزاری از امام است، گفت: این کار از ناحیه هر فرد و هر جناحی که باشد، محکوم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خاتمی در ادامه اظهار داشت: رهنمودهای‌امام‌راحل‌عظیم‌الشأن یک مجموعه است و باید مجموعه این رهنمودها را اطاعت کرد تا بتوان کسی را رهرو راه امام(ره) نامید. وی بر لزوم توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به عنوان مجموعه رهنمودها تأکید کرد و گفت: این که افرادی یک بُعد از زندگی امام راحل را ببینند و دیگر ابعاد را مورد توجه قرار ندهند، این خودمحوری است، نه امام مداری؛ آنچنان که نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری هم باید به عنوان یک مجموعه رهنمودها نگاه کرد. (خ 1394)

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom