Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز677
دیروز1785
در هفته10497
در ماه51714
مجموع339253

بازدید کنندگان برخط

2
Online

روز پنجشنبه 12 دی 1398 سرکار خانم مهندس پیروز بخت، رئیس سازمان ملی استاندار ایران به همراه جمعی از مسئولین سازمان استاندارد با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله حسینی بوشهری، نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  دیدار و گفتگو کردند.


در این دیدار آیت‌الله حسینی بوشهری استاندارد را شاخص معرفی کشور عنوان کرد و افزودند در تمام موضوعات اگر استاندارد نهادینه شود و سلیقه‌ای برخورد نکنند و قوانین استاندارد در همه مباحث رعایت شود کشور به سرعت رشد و ترقی خواهد کرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به اهمیت کیفیت کالا  افزودند: کشورهای مختلف برای کشور خود و محصولات آن اعتباری بالایی قائل هستند اما در  کشور ما کالاهایی دیده می‌شود که بعضاً یک‌بار مصرف است. و یا بعد از تولید باکیفیت در مرحله اول در دفعات بعد و صادرات بعدی تقلب و غش  ایجاد می‌کنند مانند خودروها که استاندارد مناسبی در شأن کشور ما دارا نمی‌باشند. امیدوارم در همه محصولات حساسیت و دقت خود را بالاتر ببرید تا شاهد تولیدات باکیفیت و در شأن ایران اسلامی باشیم.

عضو خبرگان رهبری اظهار امیدواری کردند سازمان استاندارد طبق گزارشانی که ارائه شد اقدامات و حرکت رو به جلویی داشته باشد و حوزه هم سعی می‌کند همکاری مناسبی به خصوص در موضوع برند حلال و موضوع شناسی فقهی آن داشته باشد با این سازمان داشته باشد. ما مشوق شما هستیم و ان‌شاءالله همه تولیدات ملی ما فاخر و آبرومند باشد.

شایان‌ذکر است در ابتدای این دیدار سرکار خانم پیروز بخت ریاست محترم سازمان ملی استاندارد ایران گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف این مجموعه در توسعه استاندارد در کشور و نسبت به برند حلال و درآمد زایی بالایی که این موضوع می‌تواند برای کشور به همراه داشته باشد؛ مطالبی ارائه نمودند.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom