Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز956
دیروز1446
در هفته2402
در ماه27442
مجموع2170453

بازدید کنندگان برخط

5
Online

آیت‌الله اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه قم  با گرامیداشت فرارسیدن 19 دی تصریح کرد: 19 دی روز کوچک و کمی نبود بلکه سرآغاز نهضت بود، مردم قم در سیاهی ستمشاهی سینه شب را شکافتند و در برابر ظلم قد علم کردند؛ 19 دی حقیقتاً مبدأ و یک آغاز نورانی بود، این راه را باید همچنان در قم صیانت کنیم.

مدیر حوزه‌های علمیه در ادامه با اشاره به استقبال از 250 شهید گمنام در این ایام گفت: تشییع جنازه آن‌ها در سراسر کشور مبدا تنبه بیشتر برای ملت ما شد، از همه کسانی که برای زنده نگه داشتن شهدا تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیات دولت به شهر قم خاطرنشان کرد: امید است در این سفرها فاصله دولت و ملت کم و اعتمادها به دولتمردان بیشتر و مصوبه‌ها به درستی اجرا شود، مجموعه مصوبه‌های استان قم مصوبات خوبی است.

 

منبع: رسا

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom