Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز212
دیروز1591
در هفته1803
در ماه10622
مجموع2096977

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین مروی در دیدار با یکی از اندیشمندان نیجریه، گفت‎وگو را یکی از راه حل‌های حل مشکلات دانست و تصریح کرد: اصحاب ائمه معصوم (ع) نیز در روش‎های تبلیغی با یکدیگر اختلاف داشتند ولی با رجوع به ائمه، آن مشکلات را حل و فصل می‎کردند.


علما و اندیشمندان اسلامی در زمان کنونی نیز اگر با یکدیگر اختلاف دارند باید به مراجع و رهبر انقلاب اسلامی رجوع کنند زیرا آن‎ها مصالح امت اسلامی را به خوبی می‎دانند و می‎توانند میانشان قضاوت و راه حل‎هایی ارائه سازند.

عضو جامعه مدرسین بر ضرورت دوری از تبلیغ احساسی و تکیه بر تبلیغ عقلی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از اصول فکری ماست که باید مبلغان در تبلیغ خود از آن بهره بیشتری ببرند. (خ-1309)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom