Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز998
دیروز1446
در هفته2444
در ماه27484
مجموع2170495

بازدید کنندگان برخط

9
Online

آیت‌الله حسینی خراسانی، در جمع پاسداران سمنان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حماسه‌آفرینی ملت بزرگ ایران در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ و دهه بصیرت وایام فاطمیه اظهار داشت: خدمتگزاری و حرکت در مسیر مکتب حضرت زهرا (سلام الله علیها) افتخار بزرگی است که باید آن را قدر دانست.

عضو جامعه مدرسین ادامه داد: خدمتگزاری به فرهنگ فاطمی که فرهنگی دینی، قرآنی، انسانی و آسمانی است، یک وظیفه و سفارش اکید نبوی است.

وی درادامه اظهار کرد: در همه حوادث و رخدادها سپاه آماده انجام وظیفه است؛ چرا که سپاه همانطور که از نامش پیداست پاسدار انقلاب اسلامی است و فقط وظیفه نظامی‌گری بر عهده ندارد و اگر خطری از ناحیه بیرونی انقلاب را تهدید کند برای دفاع از انقلاب و مقابله با خطر بیرونی و هر کجا این انقلاب که برخواسته از مکتب فاطمه است نیاز پیدا کند سپاه پای‌کار آمده و در میدان عمل حضور دارد.

 

منبع: حوزه

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom