روز پنجشنبه 12 دی 1398 سرکار خانم مهندس پیروز بخت، رئیس سازمان ملی استاندار ایران به همراه جمعی از مسئولین سازمان استاندارد با حضور در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت‌الله حسینی بوشهری، نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  دیدار و گفتگو کردند.


در این دیدار آیت‌الله حسینی بوشهری استاندارد را شاخص معرفی کشور عنوان کرد و افزودند در تمام موضوعات اگر استاندارد نهادینه شود و سلیقه‌ای برخورد نکنند و قوانین استاندارد در همه مباحث رعایت شود کشور به سرعت رشد و ترقی خواهد کرد.

آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به اهمیت کیفیت کالا  افزودند: کشورهای مختلف برای کشور خود و محصولات آن اعتباری بالایی قائل هستند اما در  کشور ما کالاهایی دیده می‌شود که بعضاً یک‌بار مصرف است. و یا بعد از تولید باکیفیت در مرحله اول در دفعات بعد و صادرات بعدی تقلب و غش  ایجاد می‌کنند مانند خودروها که استاندارد مناسبی در شأن کشور ما دارا نمی‌باشند. امیدوارم در همه محصولات حساسیت و دقت خود را بالاتر ببرید تا شاهد تولیدات باکیفیت و در شأن ایران اسلامی باشیم.

عضو خبرگان رهبری اظهار امیدواری کردند سازمان استاندارد طبق گزارشانی که ارائه شد اقدامات و حرکت رو به جلویی داشته باشد و حوزه هم سعی می‌کند همکاری مناسبی به خصوص در موضوع برند حلال و موضوع شناسی فقهی آن داشته باشد با این سازمان داشته باشد. ما مشوق شما هستیم و ان‌شاءالله همه تولیدات ملی ما فاخر و آبرومند باشد.

شایان‌ذکر است در ابتدای این دیدار سرکار خانم پیروز بخت ریاست محترم سازمان ملی استاندارد ایران گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف این مجموعه در توسعه استاندارد در کشور و نسبت به برند حلال و درآمد زایی بالایی که این موضوع می‌تواند برای کشور به همراه داشته باشد؛ مطالبی ارائه نمودند.