Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز424
دیروز1311
در هفته4488
در ماه29528
مجموع2172539

بازدید کنندگان برخط

4
Online

مقام معظم رهبری: ایشان یکی از بنیان گذاران جامعه مدرسین قم و از اعضای ثابت و وفادار آن بودند.

در پی ارتحال عالم ربانی آیةالله حاج شیخ محسن حرم پناهی رهبر معظم انقلاب پیام تسلیتی صادر فرمودند: متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم و فقیه بزرگوار مرحوم آیةالله آقای محسن حرم پناهی را به عموم اهالی محترم قم و حوزه علمیه، مخصوصاً به مراجع عظام و جامعه محترم مدرسین و بالاخص به بیت اصیل و عریق و خانواده های مکرم و فرزندان معزز ایشان تسلیت عرض می کنم.

این عالم پارسا و بزرگوار سال های بابرکت عمر شریف خود را در حرم اهل بیت علیهم السلام و در میان همشهریان مؤمن و انقلابی خویش به تعلیم و تربیت و خدمات علمی و اجتماعی گذراندند.

ایشان یکی از بنیان گذاران جامعه مدرسین قم و از اعضای ثابت و وفادار آن بودند و حضور ایشان در فعالیت های این جامعه در دوران اختناق و نیز دوران های مختلف پس از پیروزی انقلاب فراموش نشدنی است.

از خداوند متعال علو درجات آن عالم بزرگوار و اجر جزیل برای بازماندگان ایشان مسئلت می کنم.

 

سیدعلی خامنه ای 1381/07/04

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom