Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز453
دیروز1311
در هفته4517
در ماه29557
مجموع2172568

بازدید کنندگان برخط

4
Online

آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی اظهارداشتند: امنیت و صحت دو اصل مورد نیاز جامعه اسلامی است که اگر تحقق یابد رضایتمندی مردم را به دنبال خواهد داشت. مردم در صورت نداشتن این دو اصل مهم بخصوص امنیت ناراضی بوده و وجود این نعمت الهی را بیشتر درک می‌کنند.


ایشان با بیان اینکه امروز دشمنان با همه ابزار و لوازم خود برای ناامن کردن جامعه اسلامی در یک صف قرار گرفته‌اند، تصریح کردند: امروز قوای نظامی ما مورد عنایت حضرت مهدی(عج) قرار دارد و بدون تردید خدمتگذاران نظام اسلامی با حمایت این امام همام فعالیت می‌کنند.

ایشان ادامه دادند: امنیت نظام اسلامی اقدام دشواری است و امنیت کنونی جامعه اسلامی قابل تقدیر است؛ اما برای این اصل باید مباحث اخلاقی سرلوحه کار قرار گیرد؛ چراکه متأسفانه برخی از مشکلات فرهنگی و هنجارهای اجتماعی از جمله کم رنگ شدن عفاف و حجاب در سطح جامعه مشهود است. (خ-1304)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom