Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز405
دیروز1311
در هفته4469
در ماه29509
مجموع2172520

بازدید کنندگان برخط

5
Online

در پی ارتحال عالم ربانی آیةالله حاج‌ شیخ‌ ابوالفضل‌ نجفی‌ خوانساری‌ رهبر معظم انقلاب پیام تسلیتی صادر فرمودند: متن پیام بدین شرح است:

 

بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحیم‌

 

در گذشت‌ عالم‌ بزرگوار آیه‌الله‌ آقای‌ حاج‌ شیخ‌ ابوالفضل‌ نجفی‌ خوانساری‌ را به‌ حوزه‌ی‌ علمیه‌ی‌ قم‌ و علمای‌ اعلام‌ و فضلای‌ محترم‌ آن‌ و نیز به‌ بیت‌ مکرم‌ و آقازادگان‌ معزز ایشان‌ تسلیت‌ عرض‌ می‌کنم‌.

خدمات‌ این‌ بزرگوار چه‌ پیش‌ از انقلاب‌ که‌ چهره‌ی‌ بارزی‌ در مجموعه‌ی‌ جامعه‌ی‌ مدرسین‌ به‌ شمار می‌رفتند و چه‌ پس‌ از انقلاب‌ در سمت‌ امامت‌ جمعه‌ و عضویت‌ مجلس‌ خبرگان‌ از آثار فراموش‌ نشدنی‌ این‌ عالم‌ جلیل‌القدر محسوب‌ می‌گردد. از خداوند متعال‌ غفران‌ و رحمت‌ واسعه‌ برای‌ روح‌ مطهر آن‌ مرحوم‌ و حشر با اولیاء الهی‌ مسئلت‌ می‌کنم‌.

سیدعلی‌ خامنه‌ای‌

25/07/1380

 

 

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom