Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1226
دیروز3434
در هفته19320
در ماه99062
مجموع1842017

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت‌الله العظمی نوری همدانی گفتند: «حوزه و دانشگاه جزو خواص جامعه هستند و اگر خواص جامعه درست بشوند بقیه مردم هم درست خواهند شد و مسؤولان دانشگاهی باید توجه داشته باشید که تربیت مقدم بر تعلیم است.»


 ایشان در دیدار با هیأت رئیسه دانشگاه پیام نور قم ادامه دادند: «مسؤولان دانشگاهی باید توجه داشته باشند که تربیت مقدم بر تعلیم است و زنده کردن روح تدین و روشن کردن راه و هدف انقلاب و توجه به نقشه دشمنان از وظایف شماست.»

 ایشان به شناخت امام خمینی (ره) از طریق آثار ایشان تأکید کردند و افزودند: «کسی که توانست در مقابل کل مستکبران عالم بایستد و به کل مستضعفان امید بدهد کار بسیار بزرگی کرده است و این وظیفه ما است که زمان خود را بشناسیم و وظیفه خود را بر اساس نیاز آن زمان تنظیم کنیم.» (خ-1272)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom