Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز396
دیروز1240
در هفته6395
در ماه30288
مجموع2000512

بازدید کنندگان برخط

4
Online

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه اظهار داشت: این توهم است که کسانی فکر کنند با تنازل از ارزش‌ها می‌توان به آرمان مطلوب رسید.


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی ادامه داد: قرآن می‌فرماید ایستادگی و پافشاری بر ارزش‌ها است که انسان را به مقصد نزدیک می‌کند، ایستادگی بر اصول به معنای ندیدن واقعیت‌ها نیست بلکه به معنای درست دیدن واقعیت‌ها است،37 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد، هرجا که ما بر اصول تکیه کردیم پیروزی و عنایات خداوند شامل حال ما شد.

عضو جامعه مدرسین با بیان این که هر جا انفعالی صورت گرفته محل آسیب بوده است، ابراز داشت: ارزش گرایی و پافشاری بر ارزش‌ها به معنای غیر واقع بینانه فکر کردن نیست بلکه عین واقع گرایی به شمار می‌رود. (خ-1304)

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom