Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از مردم قم، حملات موشکی به دو پایگاه امریکا در عراق را یک سیلی خواندند و با تأکید بر اینکه مقابله اصلی باید در جهت پایان دادن به حضور فساد برانگیز و ویرانگر امریکا در منطقه باشد، گفتند: از برکات عظیم شهادت و معنویت حاج قاسم سلیمانی قیامتی بود که در شهرهای ایران و عراق در مراسم های تشییع به‌پا شد. این بدرقه ها، زنده بودن انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و من در مقابل آنچه روح بزرگ آن شهید عزیز برای ایران و منطقه به ارمغان آورد، سر تعظیم فرود...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1371
دیروز1464
در هفته1371
در ماه31402
مجموع126702

بازدید کنندگان برخط

5
Online

Imageحجه السلام والمسلمين حسيني‌ بوشهري در ديدار بيش از 180 نفر از دانشجويان بسيجي خواهر و برادر زنجان با اشاره به نقشه‌هاي دشمنان گفت: دشمنان نظام مي‌كوشند تا عليه نظام اسلامي و دين مبين اسلام شبهه‌افكني كرده تا به اهداف شوم خود برسند.

 

حجه السلام والمسلمين حسيني‌ بوشهري فرمودند: يكي از مخاطبان كه دشمنان نيز بر روي آن تاكيد دارند جوانان ما هستند كه با تمام توان مي‌كوشند اين شبهات را در ميان آنها گسترش دهند.
معاون جامعه و روحانيت جامعه مدرسين اضافه كرد: براي جوانان امروز ما توطئه‌هاي بسياري وجود دارد كه بايد نسبت به آنها هوشيار بود و اجازه نداد تا اين توطئه‌ها در وجود آنها رسوخ كند.
ايشان وابستگي به دنيا و گرايشات هوس آلود را از مهمترين موانع موجود در پالايش روح برشمرد و تاكيد كردند دشمن برنامه‌هاي مختلفي براي جوانان ما دارد و مي‌خواهد تا از هر طريق ممكن اين سرمايه‌هاي ارزشمند را از مسير ولايت و اهل‌بيت (ع) دور كند.
وي تاكيد كرد: تمسك به اهل‌بيت (ع) و پيروي از مسير ولايت قطعا موجب ناكامي دشمنان خواهد شد كه بايد به آن توجه شود.
امام جمعه قم با اشاره به موضوع روح و روان گفت: بايد مراقب روح خود باشيم و براي كارهايمان برنامه‌ريزي كنيم تا بتوانيم موفق زندگي كنيم.
حسيني ‌بوشهري با اشاره به غذاي روح اظهار داشت: انسان به همان ميزان كه نيازمند غذاي جسم است، به مراتب بيشتر نيازمند غذاي روح است و اگر غذاي روح انسان كامل نشود چه بسا مشكلات عديده‌اي دامن‌گير او خواهد شد.
وي با اشاره به روش و منش بزرگان دين ابراز داشت: آنها مقيد بودند تا دچار مشكل خود بزرگ بيني و همچنين غرور نشوند، زيرا اين موضوع انسان را از خدا دور كرده و مسير غير خدايي را به همراه خواهد داشت.
وي تاكيد كرد: بايد روح ما پايدار و پالايش شده باشد و در اين راستا بايد از روش و منش بزرگان الگو بگيريم تا موفق شويم.

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم در ادامه با اشاره به جايگاه قم ابراز داشت: قم منبع نور و سراسر حكمت است و بايد از قم درس بگيريم.
حسيني ‌بوشهري افزود: در قم هيچ‌گاه مباحث علمي، فقهي و معنوي تعطيل نمي‌شود و قم به عنوان ام‌القراي جهان تشيع مطرح است.
معاون جامعه و روحانيت جامعه مدرسين خطاب به جوانان گفت: انتظار است كه از همين دوران جواني خود را پرورش داده تا وابسته به دنيا نشويد، زيرا وابستگي به دنيا حقارت و نابودي را در پي خواهد داشت.
عضو خبرگان رهبري ادامه داد: وابستگي به دنيا تنها در پول‌دار بودن نيست حتي برخي هستند كه به چيزهاي بي‌ارزش نيز وابستگي دارند و خدا را فراموش كرده‌اند.

وي در ادامه با اشاره به نعمت انقلاب تصريح كرد: امروز نعمت انقلاب به عنوان بالاترين نعمت محسوب مي‌شود و اين نعمتي بوده كه خداوند به ما عطا كرده است.
معاون جامعه و نظام جامعه مدرسين گفت: بايد قدر اين نعمت را بدانيم و متوجه باشيم كه در هيچ جا دنيا مانند ايران چنين نعمتي وجود ندارد.
حسيني‌ بوشهري تاكيد كرد: همگان در برابر حفظ اين انقلاب و نظام مسئول هستيم و هر اقدام موثري موجب بيمه شدن انقلاب خواهد شد./ن 0000001/

طلیعه

تصویر مطلبهفته گذشته شاهد جنایت تازه آمریکای جنایتکار در ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بودیم. جمعه شب 13 دی‌ماه 98 و در پی حمله پهپادی نیروهای آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد، سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌همراه ابومهدی المهندس معاون حشد شعبی عراق و هشت تن دیگر از همراهان (چهار تن عراقی و چهار تن ایرانی) به شهادت رسیدند. این عملیات تروریستی که بطور واضح ناقض قوانین بین المللی بود شرایط بحران را در خاورمیانه وارد فاز جدیدی کرد. سردار سلیمانی که ستون و نماد...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom