Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی‌جنبش مقاومت‌اسلامی‌فلسطین (حماس)، با تأکید بر حمایت از مردم فلسطین، خاطرنشان کردند که جمهوری‌اسلامی از هیچ کوششی برای استیفای حقوق ملت فلسطین و دفع شر رژیم جعلی صهیونیستی دریغ نخواهد کرد. متن پاسخ رهبر معظم انقلاب به شرخ زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم برادرمجاهد و عزیز جناب‌آقای اسماعیل‌هنیه دامت توفیقاته رئیس‌محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس سلام علیکم
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز817
دیروز1749
در هفته2566
در ماه18674
مجموع449850

بازدید کنندگان برخط

5
Online

Imageحجه السلام والمسلمين حسيني‌ بوشهري در ديدار بيش از 180 نفر از دانشجويان بسيجي خواهر و برادر زنجان با اشاره به نقشه‌هاي دشمنان گفت: دشمنان نظام مي‌كوشند تا عليه نظام اسلامي و دين مبين اسلام شبهه‌افكني كرده تا به اهداف شوم خود برسند.

 

حجه السلام والمسلمين حسيني‌ بوشهري فرمودند: يكي از مخاطبان كه دشمنان نيز بر روي آن تاكيد دارند جوانان ما هستند كه با تمام توان مي‌كوشند اين شبهات را در ميان آنها گسترش دهند.
معاون جامعه و روحانيت جامعه مدرسين اضافه كرد: براي جوانان امروز ما توطئه‌هاي بسياري وجود دارد كه بايد نسبت به آنها هوشيار بود و اجازه نداد تا اين توطئه‌ها در وجود آنها رسوخ كند.
ايشان وابستگي به دنيا و گرايشات هوس آلود را از مهمترين موانع موجود در پالايش روح برشمرد و تاكيد كردند دشمن برنامه‌هاي مختلفي براي جوانان ما دارد و مي‌خواهد تا از هر طريق ممكن اين سرمايه‌هاي ارزشمند را از مسير ولايت و اهل‌بيت (ع) دور كند.
وي تاكيد كرد: تمسك به اهل‌بيت (ع) و پيروي از مسير ولايت قطعا موجب ناكامي دشمنان خواهد شد كه بايد به آن توجه شود.
امام جمعه قم با اشاره به موضوع روح و روان گفت: بايد مراقب روح خود باشيم و براي كارهايمان برنامه‌ريزي كنيم تا بتوانيم موفق زندگي كنيم.
حسيني ‌بوشهري با اشاره به غذاي روح اظهار داشت: انسان به همان ميزان كه نيازمند غذاي جسم است، به مراتب بيشتر نيازمند غذاي روح است و اگر غذاي روح انسان كامل نشود چه بسا مشكلات عديده‌اي دامن‌گير او خواهد شد.
وي با اشاره به روش و منش بزرگان دين ابراز داشت: آنها مقيد بودند تا دچار مشكل خود بزرگ بيني و همچنين غرور نشوند، زيرا اين موضوع انسان را از خدا دور كرده و مسير غير خدايي را به همراه خواهد داشت.
وي تاكيد كرد: بايد روح ما پايدار و پالايش شده باشد و در اين راستا بايد از روش و منش بزرگان الگو بگيريم تا موفق شويم.

عضو جامعه مدرسين حوزه علميه قم در ادامه با اشاره به جايگاه قم ابراز داشت: قم منبع نور و سراسر حكمت است و بايد از قم درس بگيريم.
حسيني ‌بوشهري افزود: در قم هيچ‌گاه مباحث علمي، فقهي و معنوي تعطيل نمي‌شود و قم به عنوان ام‌القراي جهان تشيع مطرح است.
معاون جامعه و روحانيت جامعه مدرسين خطاب به جوانان گفت: انتظار است كه از همين دوران جواني خود را پرورش داده تا وابسته به دنيا نشويد، زيرا وابستگي به دنيا حقارت و نابودي را در پي خواهد داشت.
عضو خبرگان رهبري ادامه داد: وابستگي به دنيا تنها در پول‌دار بودن نيست حتي برخي هستند كه به چيزهاي بي‌ارزش نيز وابستگي دارند و خدا را فراموش كرده‌اند.

وي در ادامه با اشاره به نعمت انقلاب تصريح كرد: امروز نعمت انقلاب به عنوان بالاترين نعمت محسوب مي‌شود و اين نعمتي بوده كه خداوند به ما عطا كرده است.
معاون جامعه و نظام جامعه مدرسين گفت: بايد قدر اين نعمت را بدانيم و متوجه باشيم كه در هيچ جا دنيا مانند ايران چنين نعمتي وجود ندارد.
حسيني‌ بوشهري تاكيد كرد: همگان در برابر حفظ اين انقلاب و نظام مسئول هستيم و هر اقدام موثري موجب بيمه شدن انقلاب خواهد شد./ن 0000001/

طلیعه

تصویر مطلب با توجه به پایان تحریم تسلیحاتی ایران در ماه اکتبر (27 مهرماه)بر اساس قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل - که در تایید برجام صادر شد _ واشنگتن در ماههای اخیر تمام تلاش خود را جهت تمدید این محدودیت ها به کار گرفت و در همین راستا در هفته های اخیر پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدایرانی به شورای امنیت ارائه کرد تا موضوع نشست این شورا قرار گیرد؛ نشستی که به طور مجازی سه‌شنبه هفته‌گذشته به وقت نیویورک برگزار شد ولی در نهایت به ناکامی دستگاه دیپلماسی ترامپ انجامید. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom