Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1503
دیروز1743
در هفته8258
در ماه44338
مجموع621936

بازدید کنندگان برخط

5
Online

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در دومین روز اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تبریز، تصریح کرد: برای دینداری جامعه و نهادینه کردن دین در جامعه دست مان پر است و منابع سرشار قرآنی فراوانی داریم.


معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری افزود: معارف اسلامی می تواند یک جامعه و امت را که تشنه حقایق و فضائل هستند، سیراب کند، اما مهم هنر بهره وری از این دریای معارف است.

حجت الاسلام والمسلمین مروی تاکید کرد: باید ظرفیت مخاطب، در تبلیغ دین مورد توجه قرار بگیرد، وگرنه مخاطبان با کوچک ترین شبهه ای نسبت به دین و احکام الهی بدبین خواهند شد.

ایشان با اشاره به امکانات در اختیار روحانیت، عنوان کرد: نباید همه چیز را به نظام واگذار کرد و هیچ مسئولیتی را در قبال آسیب های فرهنگی و اجتماعی به گردن نگرفت، ائمه اطهار(ع) در بدترین شرایط و ساختار، وظیفه خود را انجام دادند.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: وظیفه روحانیت تنها هشدار دادن نیست، باید از همه ظرفیت های روحانیت و مساجد و منبرهای در اختیار در مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی بهره گرفت.


ایشان ادامه داد: مسجد را محل دعا و نماز و عزاداری قرار دادیم، اما چه ایرادی دارد که کارکرد مساجد را فراتر ببریم و متخصصین در خصوص آسیب های اجتماعی و فرهنگی با مردم به گفتگو بنشینند.

حجت الاسلام والمسلمین مروی با اشاره به اهمیت مخاطب شناسی روحانیت، خاطرنشان کرد: روحانیت امین و مورد اعتماد مردم است و این شعار نیست، بلکه یک واقعیت است، اما هنوز از تمامی این ظرفیت استفاده نکرده ایم.

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به نقش مهم روحانیت در رفع معضل طلاق و اعتیاد عنوان کرد: مقام معظم رهبری، اعتیاد را بلای بزرگ و تهدیدی عظیم دانستند، روحانیت برای رفع این معضل چه راهکاری دارد؟ روحانیت باید نسبت به مساله طلاق دغدغه مند باشد و طلاق هر دختر و پسر را مشکل خود بداند

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom