Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز384
دیروز2227
در هفته384
در ماه41601
مجموع329140

بازدید کنندگان برخط

6
Online

آئین افتتاحيه كميسيون های نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسين حوزه علميه قم و علمای محترم بلاد؛ صبح روز چهارشنبه مورخ 1398/09/13 با حضور مدعوین و علماي محترم استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری و جمعی از اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در شهر اصفهان آغاز به کار کرد.

آیت الله مرتضی مقتدایی، قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در آئین افتتاحیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری گفت: جامعه مدرسین دو نوع اجلاس سراسری و اجلاس های منطقه ای  برگزار می کند.

آیت الله مقتدایی با اشاره به اینکه تا کنون یازده اجلاس سراسری و هشت اجلاس منطقه ای برگزار شده است افزود: هم اکنون  برای نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با علمای محترم استان های اصفهان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری که به موضوع «رسالت روحانیت و حوزه های علمیه در پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب» می پردازد، در خدمت بزرگواران هستیم.

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: وظیفه داریم راه حق و خداپرستی را به جامعه نشان دهیم و وظیفه مهم دیگر ما حمایت از نظامی است که ۴۰ سال از عمر آن میگذرد و همواره در معرض انواع دشمنی ها بوده است.

آیت الله مقتدایی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را راهگشا دانست و افزود: وظیفه روحانیت در برابر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تبیین دقیق این بیانیه برای مردم است.

وی هدایت کشور از سوی رهبر معظم انقلاب را ادامه مسیر امام (ره) برشمرد و گفت: وظیفه داریم مردم را نسبت به دین و اهداف نظام آشنا کنیم.

آیت الله مقتدایی با اشاره به اینکه موضوعِ اصلی این اجلاسیه «رسالت روحانیت و حوزه های علمیه در پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب» تعیین شده است افزود: سه کمیسیون تخصصی برای این اجلاسیه در نظر گرفته شده است، کمیسیون اول «بیانیه گام دوم و رسالت روحانیت در نهادینه کردن مهدویت و فرهنگ اسلامی»، کمیسیون دوم «بیانیه گام دوم و رسالت روحانیت در عدالت خواهی و مبارزه با فساد» و کمیسیون سوم تحت عنوان «بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت روحانیت در ترویج مفاد دینی و اعتقادی، عزت ملی و مرز بندی با دشمن» است.

آیت الله مقتدایی در پایان ابراز امیدواری کرد اعضای محترم کمیسیون های با دقت در مباحث و موضوعات کمیسیون ها  مشارکت نمایند تا در نهایت اسناد قابل قبولی از این اجلاس تهیه شود.

 

 

گزارش تصویری:

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom