Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1151
دیروز1693
در هفته10019
در ماه10019
مجموع350440

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حاشیه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، روز چهار شنبه مورخ 13 آذرماه 1398 با حضور در بیت آیت الله ناصری از ایشان عیادت کردند.


حضرات آیات و حجج اسلام والمسلمین آقایان مرتضی مقتدایی، قائم مقام جامعه مدرسین و محمود عبداللهی، عضو هیئت رئیسه جامعه و عبدالنبی نمازی، عضو شورای عالی جامعه مدرسین و احمد فرخ فال، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور در بیت آیت الله ناصری در شهر اصفهان ضمن عیادت از معظم له گزارشی از اهداف و برنامه های دو روزه نهمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین خدمت ایشان ارائه نمودند.


حضرت آیت الله ناصری نیز ضمن تشکر از لطف اعضای جامعه مدرسین و دعا برای سلامتی مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری کردند جامعه مدرسین همچون گذشته بتواند در حمایت و پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی مستدام باشد.

 

اعضای جامعه مدرسین نیز در پایان برای سلامتی و طول عمر آیت الله ناصری دعا کردند.

 

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom