Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1013
دیروز1446
در هفته2459
در ماه27499
مجموع2170510

بازدید کنندگان برخط

8
Online

حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال روز پنج شنبه 14 آذرماه 1398، در نشست عمومی نهمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد که در اصفهان برگزار شد، گزارشی از روند شکل گیری و برگزاری کمیسیون های مقدماتی و برنامه های این اجلاسیه ارائه کرد.


رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تشریح فعالیت صورت گرفته در سه کمیسیون اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین و علمای بلاد، گفت: با حضور کارشناسان و شخصیت های برجسته در کمیسیون های مختلف مسائل متعددی مورد توجه قرار گرفت.

وی گفت: مسائل مطرح شده در این کمیسیون ها با امضای رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به قوا، نهادها و دستگاه های مختلف ارسال خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال افزود: در کنار فعالیت کمیسیون ها، شماری از اعضای بلندپایه جامعه مدرسین خدمت برخی از علمای بزرگواری که امکان حضورشان در اجلاسیه مقدور نبود نیز رسیده اند و از نظرات این عزیزان بهره برداری شده است.

وی از میزبانی ارزشمند استان اصفهان، حوزه علمیه استان و شخص حضرت آیت الله مظاهری تقدیر کرد.

رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان گفت: حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رییس دفتر رهبر معظم انقلاب تمایل داشتند در این اجلاس شرکت کنند لیکن با توجه به تداخل برنامه ها، در تماسی تلفنی سلام گرم ایشان را به علما و شرکت کنندگان در این اجلاس ارزشمند ابلاغ کردند.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom