Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز158
دیروز1726
در هفته9331
در ماه5506
مجموع2091861

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی شهادت فرزندان حجه الاسلام والمسلمين زاكزاكي در نيجريه
مورخ 1393/05/10


بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون» (آ ل عمران: 169)

جناب آقای حجت السلام والمسلمین ابراهیم زاکزاکی (دامه توفیقاته)

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛

روز قدس برخواسته از صدای مظلومان تاریخ علیه استکبار جهانی و برآمده از وجدان بیدار بشری برای استقرار عدالت در جهان می‌باشد.


رژیم سفاک صهیونیستی در تهاجمات اخیر خود به غزه با همراهی دولت‌های غربی و عربی و سکوت مجامع بین المللی از کوچکترین عمل وحشیانه دریغ نورزیده است.

مقارن با کشتار فجیعانه مردمان بی دفاع غزه توسط رژیم کودک‌کش صهیونیستی شاهد شهادت شيعیان مظلوم نیجریه و فرزندان جناب عالی در روز قدس می باشیم.

جناب آقای شیخ ابراهیم زاکزاکی سابقه درخشان شما و خانواده بزرگوارتان در تبلیغ و ترویج دین مبین اسلام و مذهب اهل بیت بر کسی پوشیده نیست، امید است که این وقایع جانسوز منجر به استقامت و پایداری شما در راه تبلیغ دین اسلام باشد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نمودن این عمل خصمانه خواهان محاکمه سران این واقعه دردناک است و شهادت فرزندانتان را به شما، خانواده، پیروان مذهب اهل بیت و تمام مسلمانان تسلیت عرض می‌نماید و از خداوند منان برای شهیدان علو درجات و برای شما توفیق صبر و استعانت می‌نماید.  

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom