Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبمن به این سه کشور اروپایی هم اعتماد ندارم!  آمریکا با ما دشمن است؛ این دشمنی هم با شخص این حقیر یا با شخص سردمداران نظام نیست، با مجموعه‌ی نظام اسلامی است که امروز ملّت ایران، این نظام را پذیرفته و در راه او دارد حرکت می‌کند؛ این دشمنی یک چنین دشمنی‌ای است. دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و ‌درصدد براندازی بود. حتّی دولت قبل -دولت اوباما- که هم در نامه به بنده، هم در اظهارات می‌گفتند که ما در صدد براندازی نیستیم، دروغ می‌گفتند؛ آنها هم در صدد براندازی بودند؛ براندازی...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1093
دیروز1621
در هفته5693
در ماه2714
مجموع385567

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اعلاميه ی‌ حوزه ی‌ علميه ی‌ قم‌ در اعتراض‌ به‌ بازداشت‌ آقايان‌ حاج‌ شيخ‌ حسينعلي‌ منتظري‌ و حاج‌ شيخ‌ عبدالرحيم‌ رباني‌ شيرازي‌
مورخ 10/01/1345


به‌ اطلاع‌ عموم‌ مي‌رساند كه‌ در آغاز بهار سال‌ 45 دو تن‌ از اساتيد بزرگ‌ حوزه ی‌ علميه‌ قم‌ آقايان‌ حجة‌ الاسلام‌ آيت‌ الله منتظري‌ و حجة‌ الاسلام‌ رباني‌ شيرازي‌ از طرف‌ سازمان‌ سلب‌ امنيت‌، دستگير و به‌ جاي‌ نامعلومي‌ اعزام‌ شدند.

 دستگيري‌ اين‌ دو شخصيت‌ بزرگ‌ حوزه ی‌ علميه‌ قم‌ بار ديگر ماسك‌ سياه‌ حكومت‌ ترور و اختناق‌ را پاره‌ كرد و چهره‌ مخوف‌ ضد ملي‌ و ضد ديني‌ او را آشكار ساخت‌ و براي‌ چندمين‌ بار ثابت‌ كرد كه‌ تظاهر هيأت‌ حاكمه‌ ايران‌ به‌ اسلام‌ صرفاً جنبه‌ تزوير و عوامفريبي‌ دارد و در واقع‌ او خود را ملزم‌ مي‌داند كه‌ براي‌ تأمين‌ اغراض‌ پليد دشمنان‌ اسلام‌ و اربابان‌ جنايت‌ پيشه‌ خود روحانيون‌ و علما را كه‌ يگانه‌ پشتوانه‌ اسلامند منكوب‌ كند. نيروهاي‌ مذهبي‌ و ملي‌ را در هم‌ شكند. اسلام‌ را از ميان‌ بردارد.

 پيشواي‌ بزرگ‌ اسلام‌، مرجع‌ تقليد مسلمانان‌ جهان‌، حضرت‌ آيت‌الله العظمي‌ آقاي‌ خميني‌، را از كشورش‌ بيرون‌ كند. زندان‌ها را مملو از روحانيون‌ و مردم‌ آزاده‌ كشور سازد. قشرهاي‌ ملي‌ و دموكراتيك‌ را به‌ بند بكشد. اعدام‌ كند و نابود سازد. مراكز علم‌ و دانش‌ را بكوبد و ويران‌ كند. قوانين‌ مترقيه‌ اسلام‌ و قانون‌ اساسي‌ را يكي‌ پس‌ از ديگري‌ از بين‌ ببرد تا هر گونه‌ آثار آزادي‌ و آزاديخواهي‌ و استقلال‌طلبي‌ از ميان‌ برود. آنگاه‌ استعمارگران‌ و امپرياليستهاي‌ غربي‌ با خيالي‌ آسوده‌ به‌ چپاول‌ در ايران‌ ادامه‌ دهند. كنسرسيوم‌ غارتگر نفت‌، بلا مانع‌ منابع‌ زرخيز و طلاي‌ سياه‌ ايران‌ را به‌ يغما ببرند. سرجوخه‌هاي‌ عربده‌كش‌ آمريكايي‌ با داشتن‌ مصونيت‌، بدون‌ تزلزل‌ و هراس‌ به‌ عياشي‌ و تبهكاري‌ در ميهن‌ عزيز ما مشغول‌ باشند. حزب‌ منفور صهيونيسم‌ و دزدان‌ فلسطين‌ با آرامش‌ خاطر، بازار اقتصاد، زراعت‌ و همه‌ منافع‌ كشور ما را قبضه‌ كنند.

 با اين‌ خطر بزرگي‌ كه‌ از طرف‌ هيأت‌ حاكمه‌ ايران‌ متوجه‌ اسلام‌ و ملت‌ و مملكت‌ است‌ سكوت‌، سستي‌، غفلت‌ و مسامحه‌ گناهي‌ است‌ بزرگ‌ و نابخشودني‌ و بر عموم‌ طبقات‌ بازاري‌ و دانشگاهي‌، لشكري‌ و كشوري‌، كارگر و دهقان‌، شهري‌ و روستايي‌، همه‌ و همه‌ لازم‌ است‌ كه‌ با حوزه ی‌ علميه ی‌ قم‌ كه‌ علي‌ رغم‌ اين‌ تجاوزات‌، تضييقات‌، زجرها، حبسها، تبعيدها و قانون‌ شكنيها به‌ مبارزه‌ پيگير و خلل‌ناپذير خود ادامه‌ مي‌دهد همكاري‌ بيشتر و دامنه‌ دارتري‌ بنمايند.

 حوزه ی‌ علميه‌ قم‌، هيأت‌ حاكمه‌ ايران‌ را سرسخت‌ترين‌ دشمن‌ اسلام‌ و ملت‌ ايران‌ و استقلال‌ و ترقي‌ شناخته‌ و دفاع‌ از حريم‌ مقدس‌ اسلام‌ و ملت‌ ستمديده‌ ايران‌ و تأمين‌ استقلال‌ و آزادي‌ و رفاه‌ و ترقي‌ را از وظايف‌ اوليه‌ خود مي‌داند و روي‌ همين‌ اصل‌ به‌ اين‌ مبارزه‌ قانوني‌، به‌ ياري‌ خدا، تا روز پيروزي‌ ادامه‌ خواهد داد.

 حوزه‌ علميه‌ قم‌ از بازداشت‌ غير قانوني‌ آقايان‌ حجة‌ الاسلام‌ آيت‌ الله منتظري‌ و حجة‌الاسلام‌ رباني‌ شيرازي‌ و نيز از دستگيري‌ آقازاده‌ منتظري‌ و چند نفر از طلاب‌ آزاده‌، سخت‌ اظهار انزجار و نگراني‌ نموده‌ و اين‌ عمل‌ ناجوانمردانه‌ هيأت‌ حاكمه‌ ايران‌ را شديداً تقبيح‌ مي‌كند و آزادي‌ فوري‌ آن‌ دو شخصيت‌ برجسته‌ روحاني‌ را خواهان‌ است‌.

 حوزه ی‌ علميه ی‌ قم‌
 10/1/1345

طلیعه

تصویر مطلبشورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، روز جمعه 30 خرداد پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی در مورد دسترسی بازرسان به دو تاسیسات اتمی در ایران را با اکثریت آرا پذیرفت. در این رای گیری، 25 کشور رای موافق به قطعنامه دادند، 2 کشور (روسیه و چین) رای مخالف و 7 عضو نیز رای ممتنع دادند. در این باره نکاتی قابل ذکر است :
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom