24 ارديبهشت 1400 ساعت 12:31

بسم الله الرحمن الرحیم

ترور مذبوحانه دانشمند مؤمن و‌ برجسته هسته‌ای و صنعت دفاعی کشورمان، شهید دکتر محسن فخری زاده برگ دیگری از جنایات و خباثت‌های دشمنان انقلاب اسلامی و ملت غیور ایران را برمَلا کرد و نشان داد که کینه و عنادورزی مستکبرین و صهیونیسم و مزدوران خائن و جنایکار، نسبت به مکتب و مملکت اسلامی، در تمام ابعاد تهدید‌، تحریم و ترور، هر روز بیشتر از قبل می‌شود.

دبیرخانه دائمی بیانیه گام دوم انقلاب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام و مجاهد بزرگ، حاج قاسم سلیمانی به دست شقی‌ترین انسان‌ها را تسلیت گفت.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.
در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.
بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.
این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

امروز3601
دیروز8232
در هفته35162
در ماه105094
مجموع1404874

بازدید کنندگان برخط

2
Online

بالای صفحه