Ayeh

تصاویر اعضای جامعه

javadi.jpg

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز392
دیروز1588
در هفته5336
در ماه46553
مجموع334092

بازدید کنندگان برخط

6
Online

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی، رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، عصر روز پنج شنبه مورخ 1396/07/27 در هشتمین اجلاس منطقه ای جامعه مدرسین حوزه در تبریز، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاسیه گفت: بی شک یکی از بزرگترین اجتماعات روحانیت در کشور همین اجلاسیه های جامعه مدرسین و علمای بلاد است که با حضور شخصیت های برجسته از قم و شهرستان ها تشکیل می شود.


ایشان افزود: مرکز خدمات حوزه های علمیه با علاقه بسیار پیگیر پیشنهادهای اجلاس است و قطعاً این هم اندیشی ها و تضارب آرا در شناسایی نقاط قوت و ضعف حوزه و روحانیت بسیار موثر خواهد بود.

رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه ادامه داد: حوزه دارای دو بال موفقیت است که یک بخش آن مربوط به برنامه های آموزشی، تهذیبی و پژوهشی می باشد که بحمدلله روز به روز در حال ارتقاء است و بال دیگر موفقیت ناظر به امور سخت افزاری و جنبه های حمایتی است که بخش عمده آن بر عهده مرکز خدمات است.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی تاکید کرد: هدف اصلی مرکز خدمات این است که در راستای اهداف و رسالت های کلیدی حوزه بتواند به میزان توان خود موانع فراروی حوزویان در عرصه های تحقیق، تدریس، تبلیغ و آموزش را بر دارد تا طلاب و فضلا بهتر بتوانند به رسالت خود عمل کنند.

ایشان با بیان این که بخشی از برنامه های حمایتی مرکز خدمات مربوط به خانواده و فرزندان روحانیون است، افزود: تلاش های خوبی در این بخش صورت گرفته که از آن جمله این است که امروز 36 هزار فرزند ممتاز روحانی داریم که باید قدردان این سرمایه ها باشیم.

یاران قدیم

rohani.jpg

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  

شورای عالی حوزه

مرکز مدیریت حوزه های علمیه

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علیمه قم

دفتر انتشارات اسلامی وابسته به جامعه مدرسین

دانشگاه قم

Template Design:Jameeh modarresin Qom