Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز279
دیروز1649
در هفته1928
در ماه38008
مجموع615606

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ هفته‌ وحدت‌
در تاریخ 06/10/1361
بسم الله الرحمن الرحیم

 در جمهوري‌ اسلامي‌ شيعه‌ و سني‌ در كنار هم‌ و با هم‌ برادرند و در حقوق‌ مساوي‌ هستند و هر كس‌ خلاف‌ آن‌ را تبليغ‌ كند دشمن‌ ايران‌ و اسلام‌ است‌. (امام‌ خميني‌)

 شفق‌ سر زد و افق‌ با فرّ و شكوه‌ ديگري‌ طالع‌ گرديد، مظاهر الحاد يكي‌ پس‌ از ديگري‌ فرو افتاده‌ و آيات‌ الهي‌ آشكار شد، چه‌ آمنه‌ بنت‌ وهب‌ دامن‌ گسترد و جهان‌ به‌ مقدم‌ پرخير و بركت‌ خاتم‌ المرسلين‌(ص‌) مزين‌ و سرزمين‌ شبه‌ جزيره‌ كه‌ در ظلمات‌ جهل‌ و گمراهي‌ فرو رفته‌ بود به‌ نور تابندة‌ جمال‌ احمد روشن‌ گشت‌.

 «جاء الحق‌ و زهق‌ الباطل‌ ان‌ الباطل‌ كان‌ زهوقا»

 ساليان‌ متوالي‌ دو فرقة‌ بزرگ‌ از امت‌ رسول‌ الله‌(ص‌) چنين‌ روزي‌ را به‌ جشن‌ نشسته‌ و به‌ يمن‌ مقدم‌ اين‌ مولود مجالس‌ سرور و سرود بپا داشته‌اند لكن‌ با آنكه‌ انگيزة‌ همة‌ مسلمين‌ در برگزاري‌ اين‌ مراسم‌ يكي‌ بوده‌ انجمنها با ناهماهنگي‌ و جدا از يكديگر تشكيل‌ و انجام‌ مي‌شد تا اينكه‌ اكنون‌ با الطاف‌  خداوندي‌ و به‌ بركت‌ انقلاب‌ اسلامي‌با رهنمودهاي‌ رهبر كبير انقلاب‌ امام‌ خميني‌ و پيشنهاد آيت‌ا... منتظري‌ اين‌ دو جمعيت‌ بزرگ‌ اسلامي‌ با سوژة‌ ولادت‌ رسول‌ا...(ص‌) دست‌ در دست‌ يكديگر نهاده‌ با الهام‌ از دستورات‌ حياتبخش‌ قرآن‌ و عترت‌ عليهم‌السلام‌ مي‌روند تا در پرتو اتحاد و همبستگي‌ بيشتر سنن‌ الهي‌ را در زمين‌ به‌ اجرا درآورده‌ الهة‌ طغيان‌ و فساد را در هم‌ شكسته‌ و راه‌ فلاح‌ را با اتكا به‌ كلمة‌ وحدت‌ و با وحدت‌ كلمه‌ در نوردند، باشد تا كلمة‌ اسلام‌ را كه‌ هم‌ اكنون‌ مستكبرين‌ جهان‌ را به‌ وحشت‌ انداخته‌ به‌ مرحلة‌ ظهور و بروز درآورده‌ حدود يك‌ ميليارد جمعيت‌ مسلمان‌ را از زير يوغ‌ استعمار و بردگي‌ رهانيده‌، پوزة‌ ياوه‌ سرايان‌ و ملاهاي‌ درباري‌ را كه‌ جشن‌ ميلاد پيامبر اكرم‌(ص‌) را بدعت‌ و شرك‌ مي‌خوانند تا منافعشان‌ بهتر تأمين‌ گردد برخاك‌ بمالند، اميد كه‌ با اين‌ اتحاد گسترده‌ مسلمين‌ بتوانند مركز وحي‌ الهي‌ را از لوث‌ وجود حكام‌ ديو سيرت‌ سعودي‌ پاك‌ ساخته‌ همانند گذشته‌ مطاف‌ مسلمانان‌ را كانون‌ پرصفا و با معنويت‌ قرار داده‌ از حرم‌ خداوند نداي‌ اسلام‌ را به‌ گوش‌ جهانيان‌ برسانند انشاءالله‌.

 
 والله‌ الموفق‌ المعين‌ ـ والسلام‌ علي‌ عبادالله‌ الصالحين‌
 جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
 بخش‌ سياسي‌

 

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom