Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در روز 13 آبان زنده و تلویزیونی، با تبریک خجسته سالروز میلاد پیامبر خاتم حضرت محمد مصطفی(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(علیه‌السلام) به ملت شریف ایران و امت بزرگ اسلامی، وحدت جهان اسلام را علاج واقعی مشکلات مسلمانان خواندند و با اشاره به سیاست عاقلانه ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا فرمودند: سیاست حساب‌شده جمهوری اسلامی با رفت و آمد اشخاص در آمریکا تغییری نمی‌کند.  ایشان همچنین با تأکید بر تحرک و تلاش بیشتر مسئولان در سه زمینه «اقتصاد، امنیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز37
دیروز1596
در هفته3282
در ماه39362
مجموع616960

بازدید کنندگان برخط

6
Online

پيام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب‌ به‌ علما و ملت‌ مصر دربارة‌ جنايتهاي‌ رژيم‌ مصر به‌ مسلمين‌ و حمايت‌ از حركتهاي‌ اسلامي‌ در مصر
در تاريخ 31/04/1364

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«كتب‌ الله لاغلبن‌ انا و رسلي‌ ان‌ الله قوي‌ عزيز. 58 ـ 20»

«قال‌ رسول‌ الله صلي‌ الله عليه‌ و آله‌ الفقهاء حصون‌ الاسلام‌»
سلام‌ گرم‌ و خالصانه‌ و درود پاك‌ و برادرانه‌ از پايگاه‌ علوم‌ اسلامي‌ و دفاع‌ از اسلام‌ از «جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌» بر علماء مسلمان‌ و مبارز كشور اسلامي‌ مصر، بر دانشجويان‌ مسلمان‌ الازهر، بر ملت‌ مسلم‌ و به‌ پا خاسته‌ اين‌ كشور ايدهم‌ الله تعالي‌ كه‌ با تكيه‌ بر وظيفه‌ الهي‌ خود بپا خاسته‌ و در سنگر دفاع‌ از اسلام‌ و مصالح‌ مسلمين‌ چون‌ ايثارگران‌ صدر اسلام‌ خباب‌ بن‌ ارت‌ و پدر و مادر عمار شكنجه‌ را تحمل‌ مي‌كنند.

از آنجا كه‌ استكبار جهاني‌ به‌ خوبي‌ متوجه‌ شده‌ كه‌ تنها اسلام‌ و احكام‌ الهي‌ قرآن‌ مانع‌ جهانخواري‌ آنان‌ است‌ با تمام‌ امكانات‌ خود برابر هر نوع‌ حركت‌ رهايي‌ بخش‌ اسلامي‌ ايستاده‌ و براي‌ سركوبي‌ مسلمانان‌ و خاموش‌ كردن‌ اين‌ نورالهي‌ از هر وسيله‌اي‌ استفاده‌ مي‌كند.

«يريدون‌ ليطفووا نور الله‌ بافواههم‌ و الله‌ متم‌ نوره‌ و لوكره‌ الكافرون‌» (6 ـ 8)

«يريدون‌ اَن‌ يطفؤوا نورالله بافواههم‌ و يابي‌ والله الا ان‌ يتم‌ نوره‌ و لو كره‌ الكافرون‌» (9 ـ 22)

سادات‌ معدوم‌ با گشودن‌ دروازه‌ كمپ‌ ديويد به‌ روي‌ امپرياليزم‌ نوكر استكبار جهاني‌ كار گرفتن‌ عمال‌ دست‌ نشانده‌ خود و صهيونيزم‌ قرآن‌ و اسلام‌ و حكومت‌ اسلامي‌ و فرهنگ‌ نوراني‌ آن‌ را در مصر مورد تاخت‌ و تاز قرار داده‌ و امروز حسني‌ مبارك‌ با اجراء سياستهاي‌ خشونت‌آميز و سركوب‌ گرانه‌ ميخواهد از رشد و پيشرفت‌ حركت‌ اسلامي‌ و با به‌ كار گرفتن‌ نوكران‌ ديگر چون‌ شاه‌ حسين‌ و شاه‌ حسن‌ قصد استعمار همه‌ مسلمين‌ جهان‌ را كرده‌ است‌.

در اين‌ ميان‌ وظيفه‌ عالمان‌ دين‌ و فقهاء اسلام‌ است‌ كه‌ با دادن‌ قرباني‌ اين‌ دروازه‌ خطرناك‌ را مسدود كرده‌ و چون‌ علماء لبنان‌ سيلي‌ محكمي‌ به‌ اسرائيل‌ و حامي‌ او آمريكا نواخته‌ و مبارك‌ خائن‌ را به‌ لغو قرار داد كمپ‌ ديويد مجبور نمايند.

انا لننصر رسلنا و الذين‌ آمنو في‌ الحيوة‌ الدنيا و يوم‌ يقوم‌ الاشهاد (مؤمن‌ 51)

و ان‌ تصبروا و تتقوا الا يضركم‌ كيدهم‌ شيئاً. (آل‌ عمران‌ 120)

كتب‌ الله لا غلبن‌ انا و رسلي‌ ان‌ الله قوي‌ عزيز (58 ـ 20)

و ان‌ تنصروا الله ينصركم‌ و يثبت‌ اقدامكم‌.

امروز اسلام‌ به‌ دست‌ ما و شما سپرده‌ شده‌ و مسؤول‌ دفاع‌ از آن‌ هستيم‌ بر ما و شما است‌ كه‌ تا برقراري‌ حاكميت‌ الله و اجراي‌ احكام‌ الهي‌ بر زمين‌ و نجات‌ مسلمين‌ از چنگال‌ خون‌ آلود دشمنان‌ از پاي‌ ننشينيم‌ و قدرت‌ عباد الله الصالحين‌ را در مصر و همه‌ جهان‌ اسلام‌ به‌ دست‌ آوريم‌ و اجراي‌ شريعت‌ اسلامي‌ را با جهاد و مبارزه‌ تحقق‌ بخشيم‌ و گمان‌ نكنيم‌ كه‌ پاكسازي‌ و قوانين‌ مصر از غير اسلام‌ با حفظ‌ حامي‌ كمپ‌ ديويد نتيجه‌ بخش‌ خواهد بود.

«يا ايها الذين‌ آمنوا لا تتولّوا قوماً غضب‌ الله عليهم‌ قديئسوا من‌ الاخرة‌ كما بئس‌ الكفّار من‌ اصحاب‌ القبور»

ما اين‌ حركت‌ اصيل‌ اسلامي‌ را كه‌ در كشور مصر ريشه‌ يافته‌ و ايستادگي‌ در برابر حكومت‌ خائن‌ مصر را به‌ شدت‌ مي‌ستائيم‌. ما دست‌ علماء و دانشجويان‌ و ديگر طبقات‌ آن‌ كشور را باخوت‌ اسلامي‌ مي‌فشاريم‌ و اين‌ نهضت‌ را دفاع‌ از اسلام‌ و قرآن‌ و پيامبر عظيم‌ الشأن‌ مي‌دانيم‌ و حمايت‌ و پشتيباني‌ خود را از اين‌ نهضت‌ اعلام‌ مي‌داريم‌ و عكس‌ العمل‌هاي‌ حكومت‌ مصر را به‌ خصوص‌ دستگيري‌ علماي‌ اعلام‌ و دانشجويان‌ گرام‌ و مسلمانان‌ آزاده‌ را محكوم‌ مي‌كنيم‌ و از علماء جهان‌ اسلام‌ و مسلمانان‌ سراسر جهان‌ مي‌خواهيم‌ پشتيباني‌ خود را از اين‌ حركت‌ اعلام‌ داشته‌ و اقدامات‌ حكومت‌ خائن‌ مصر را تقبيح‌ و محكوم‌ كنند.

و از سران‌ كشورهاي‌ اسلامي‌ عرب‌ مي‌خواهيم‌ كه‌ از پيوستن‌ مجدد حكومت‌ خائن‌ مصر به‌ اتحاديه‌ عرب‌ جلوگيري‌ نموده‌ و سازشكاري‌ اين‌ حكومت‌ را با دشمنان‌ شناخته‌ شده‌ اسلام‌ و مسلمين‌ در قرار داد كمپ‌ ديويد و پا فشاري‌ وي‌ را براي‌ تحكيم‌ يهود در سرزمينهاي‌ اشغالي‌ و دشمني‌ آن‌ را با اسلام‌ فراموش‌ نكنند. و بنصرت‌ و قدرت‌ و قوت‌ الهي‌ تكيه‌ داشته‌ باشند.

والسلام‌ علي‌ من‌ اتبع‌ الهدي
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
31/4/64 ـ 3 ذي‌ القعده‌ 1405

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلبانتخابات ریاست ‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه ۳ نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با ۱۳ آبان ۱۳۹۹ برگزار شد و پس از چهار روز نتایج نهایی اعلام و جو بایدن کاندیدای حزب دموکرات پیروز این انتخابات اعلام گردید . در این باره نکاتی قابل ذکر است : 1 – اعلام پیروزی جو بایدن، با اعتراض و خشم طرفداران ترامپ مواجه شد و پس از اعلام آن ترامپ با تاکید بر فاسد بودن نظام انتخاباتی آمریکا وعده داد تسلیم نتیجه انتخابات نشود. او قرار است كار را به دیوان عالی آمریكا بكشاند تا بلكه در آنجا بتواند با حمایت شش قاضی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom