Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز777
دیروز1804
در هفته7952
در ماه7952
مجموع348373

بازدید کنندگان برخط

6
Online

بیست و هشتمین جلسه شورای عالی جامعه مدرسین در سال جاری عصر جمعه مورخ 1398/09/29 با حضور حضرت آیت الله یزدی «دامت برکاته» تشکیل گردید.

در ابتداء جلسه گزارشی از مسئله آب گرفتگی برخی شهرهای استان خوزستان ارائه گردید و سپس وضعیت ناگوار شیخ زکزاکی در جلسه مطرح و مقرر شد جامعه مدرسین دغدغه‌ و نگرانی حوزه‌های علمیه درباره رهبر جنبش بزرگی از مسلمانان نیجریه را طی‌بیانیه‌ای اعلام نماید.

 

در ادامه جلسه طرح جدید بانکداری که اخیراً در کشور مطرح شده مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد هیات محترم رئیسه جامعه نسبت به انجام کارشناسی‌ها و اقدامات لازم مسئله را بررسی نماید.

 

در ادامه جلسه نیز مسائل کلی انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد که ستادی انتخاباتی زیر نظر دفتر جامعه مدرسین همانند دوره‌‌های قبل تشکیل گردد.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom