Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1187
دیروز1693
در هفته10055
در ماه10055
مجموع350476

بازدید کنندگان برخط

2
Online

سی‌امین جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر روز جمعه مورخ 13 دی ماه 1398 با حضور اکثریت اعضای محترم جامعه مدرسین و به ریاست حضرت آیت الله محمد یزدی «دامت برکاته» برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه، اعضای محترم جامعه مدرسین ضمن قرائت فاتحه شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفتند و با ياد رشادت ها و مجاهدت های این سردار پرافتخار اسلام، یاد و خاطره آن شهید والامقام و هم رزمانش را گرامی داشتند.

 

اعضای محترم جامعه مدرسین در ادامه ضمن بررسی مسائل مهم مطرح در کشور و منطقه، گزارش عملکرد هیات امناء دانشگاه قم را دریافت کردند.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom