Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز821
دیروز1805
در هفته821
در ماه25861
مجموع2168872

بازدید کنندگان برخط

9
Online

سی‌امین جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عصر روز جمعه مورخ 13 دی ماه 1398 با حضور اکثریت اعضای محترم جامعه مدرسین و به ریاست حضرت آیت الله محمد یزدی «دامت برکاته» برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه، اعضای محترم جامعه مدرسین ضمن قرائت فاتحه شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفتند و با ياد رشادت ها و مجاهدت های این سردار پرافتخار اسلام، یاد و خاطره آن شهید والامقام و هم رزمانش را گرامی داشتند.

 

اعضای محترم جامعه مدرسین در ادامه ضمن بررسی مسائل مهم مطرح در کشور و منطقه، گزارش عملکرد هیات امناء دانشگاه قم را دریافت کردند.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom