Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز777
دیروز1804
در هفته7952
در ماه7952
مجموع348373

بازدید کنندگان برخط

5
Online

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، حضرت آیت الله یزدی با فرستادن نماینده ی ویژه خود ازفعالیت های طلاب جهاد گر تقدیر و تشکر کرد.

در ایام پایانی سال 98 و در آستانه آغاز سال جدید حجت الاسلام و المسلمین بهمنی رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به عنوان نماینده ویژه آیت الله یزدی از قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت علیهم السلام و همچنین قرارگاه جهادگران سلامت بازدید کرد.


حجت الاسلام والمسلمین بهمنی در این بازدید با طلاب جهاد گر دیدار و در جریان آخرین اخبار فعالیت طلاب جهادی در بیمارستان ها قرار گرفت .

رئیس دفتر جامعه مدرسین همچنین سلام، دعا و پیام تقدیر و تشکر ویژه و صمیمانه آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده منتخب مردم شریف قم در مجلس خبرگان رهبری را به گروه های جهادی طلاب ابلاغ و همکاری آنان با کادر پزشکی، ارائه خدمات به بیماران و ساير اقدامات جهادی را حرکتی گرامی و ارجمند دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom